Informacja zwrotna (2023)
Informacja zwrotna: Sezon 1 Informacja zwrotna Sezon 1, Odcinek 2

Odcinek 2

44m
7,3 600
ocen
7,3 10 1 600
Informacja zwrotna
powrót do forum s1e2

Słaby punkt

ocenił(a) serial na 5

Po co Kania wyszukuje w internecie i obdzwania warsztaty samochodowe w sprawie Volvo skoro w portfelu Piotrka jest wizytówka warsztatu?

ocenił(a) serial na 5
Dramat

Właścicielka willi w Podkowie Leśnej jeżdżąca SKM, podczas gdy milionerzy z podwarszawskich miejscowości jeżdżą samochodami.

ocenił(a) serial na 5
Dramat

Błąd merytoryczny: osoba na terapii, która przyznała się do problemu z alkoholem nie zazdrości, że ktoś może pić.

ocenił(a) serial na 5
Dramat

Z drugiej strony nie jest możliwe skuteczne leczenie jeśli ktoś to wymusza (syn), więc Kania zmuszony do terapii przez drugą osobę nie miał żadnej motywacji do zaprzestania picia, a tym bardziej nie mógł mieć dwuletniej abstynencji.

ocenił(a) serial na 9
Dramat

Oglądałaś cały serial? Ostatni odcinek wszystko wyjaśnia

ocenił(a) serial na 5
tyysiaa7

Ok, jestem w trakcie dlatego się tak emocjonuję XD

ocenił(a) serial na 8
Dramat

Sorry, ale chyba nie byłaś na terapii :) Tak, pośrednio często ktoś kogoś "zmusza" do rozpoczęcia leczenia, zwykle szantażem. Tak, zazdrościsz - wiesz, że jesteś alkoholikiem, ale zazdrościsz jak cholera tym, którzy mogą pić (i przestać w dowolnym momencie).

ocenił(a) serial na 5
Dramat

Dlaczego policjant mówi, źe znalazł auto Piotrka w Ursusie skoro auto Piotrka znalazł Kania?

Dramat

Przecież było to wyjaśnione. dramat....

ocenił(a) serial na 5
Dramat

Jeszcze taki błąd continuity zauważyłam: kiedy Piotrek jest u tej dziewczyny to mówi jej "Śpij dobrze", a w następnej scenie ona go odprowadza do furtki.

ocenił(a) serial na 8
Dramat

Bez kitu.

ocenił(a) serial na 5
matleyoshka

XD Nie wiem, czemu tak to przeżyłam. Ma to chyba związek z polskością produkcji.

ocenił(a) serial na 8
Dramat

Bo oddał portfel policji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones