Informacja zwrotna
powrót do forum 1 sezonu

Nie dla mnie

ocenił(a) serial na 5

Kompletnie mnie nie wciągnął ten serial. Brak akcji, nuda i irytujące dialogi, język. Ani problem alkoholizmu nie jest dla mnie przedstawiony w interesujący sposob, ani watek kryminalny. Być może z Żulczykiem mi nie po drodze, bo slepnac od swiatel tez mi nie podszedł.

ocenił(a) serial na 8
pokoj10

"Ślepnąc od świateł" pokonało mnie w połowie, "Informacja zwrotna" chyba jeszcze prędzej. Ale serial jest genialny.

pokoj10

Dialogio są okropne, nikt tak w rzeczywistości nie mówi, jak bohaterowie w tym serialu.

pokoj10

Bo ten serial był słaby. Po co w ogóle wciągnięto tu na siłę wątki z afery reprywatyzacyjnej, ona nic nie wnosi do fabuły. Jakby jej nie było to serial miałby identyczny wydźwięk.

ocenił(a) serial na 5
Bulbazaurr

uważam tak samo

pokoj10

Zgadzam się, nuda. Od przynajmniej połowy wiadomo, jaki będzie finał. Wątek alkoholozmu nie jest mi obcy ale serial zupełnie mnie nie poruszył.
Szumnie zachwalany serial Ślepnąc od świateł także mnie nie wciągnął- ten sam smętno-nudny klimat. Nie wiem skąd te zachwyty.

iwona1510005

Póki co obejrzałam 1 odcinek i.. nie wiem, czy chce to kontynuować. Taka dobra opinia a tak wielki zawód.. Od pierwszego odcinka - nudny. Co lepsze, 1 odcinek ma tak wysoka opinie na ponad 8... kolejne trochę niżej.. więc jak 1 miał być taki super wciągający, to aż boję się, co będzie dalej.. a czytając niektóre komentarze - może być jedna, Wielka strata czasu..

ocenił(a) serial na 6
pokoj10

Dokładnie. Spodziewałem się czegoś więcej. Po pierwszym odcinku zaczęło się przeciąganie i aktorzenie: płacze, stękanie I sapanie w celu wyrażania emocji. Gdyby chociaż wątek kryminalny był ciekawszy.

ocenił(a) serial na 9
pokoj10

Brak akcji ? Serio ?

Zurek002

Tak, serio.

ocenił(a) serial na 9
Morten_Harket

Nikt nie ratuje świata i marvelaki się nudzą czy jak ? Bo nie rozumiem

ocenił(a) serial na 5
Zurek002

Dla mnie brak akcji. Bez spacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones