PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008313}

Informator

A besúgó
7,0 331
ocen
7,0 10 1 331
Informator
powrót do forum serialu Informator

Po pierwszych dwóch odcinkach nie specjalnie mnie ten serial poruszył. Nie podniecam się zbytnio realiami tamtych czasów bo wiem dobrze jak te czasy wyglądały (w roku 1985 miałem 33 lata). Serial pod względem scenografii zrobiony jest dobrze i nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Sam temat skonstruowany całkiem nieźle chociaż fajerwerków nie ma. Po dwóch odcinkach raczej trudno także stwierdzić czy jest to dramat z elementami sensacyjnymi, czy film sensacyjny z elementami dramatu. Mam nadzieję, że dalej będzie lepiej i ocenę zmienię.

HansStedtke

To po co się wypowiadasz po dwóch odcinkach, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia? Oprócz tego, że miałeś 33 lata w 85 roku, co miało legitymizować twoją "eksperckość" w ocenie realiów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mycart

mycart:
Co ciekawego, oprócz prostej frustracji i prostackiego hejterstwa, wniosłeś do tego tematu? Zbanowano ci konto na ciufcia.pl czy spłacasz kredyt we frankach?

HansStedtke

chyba 3 a nie 33 :D nie wierze ze sie urodziles w 1952 i masz dzis 71 lat i ogladasz seriale oraz komentujesz na jakims szpanerskim film webie ... czyli wnioskuje ze jestes odemnie o 13 lat mlodszy :D

ocenił(a) serial na 5
Amiga1240

Ta twoja wiara jest tak samo błyskotliwa jak twoja mózgownica. No własnie to, że mam tyle lat powoduje, że oglądam dużo seriali. Z tej prostej przyczyny, że mam dużo wolnego czasu. Filmweb szpanerski!!! Aż zajadów ze śmiechu dostałem.

HansStedtke

Teraz co drugi sie chwali ze pil wodke z meliny za jaruzela i sluzyl w AL pobor zima/wiosna'84 .. a prawda jest taka ze kupe robil w tetre pod siebie

ocenił(a) serial na 5
Amiga1240

Jesteś idiotą po tatusiu czy mamusi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones