PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662550}
8,2 530
ocen
8,2 10 1 530
Initial D Fifth Stage
powrót do forum serialu Initial D Fifth Stage

Po tak długim czasie...

ocenił(a) serial na 10

Po tak długim czasie, nie mogę się już doczekać, zobaczymy czy 5 część pokona czwartą, w
klimacie, muzyce itp...

neko_86

Jeśli będzie tak samo dobra to już wystarczy! :) mam nadzieję, że twórcy nas nie zawiodą...
zazwyczaj takie długie przerwy nie działały dobrze na inne seriale, oby teraz to się potwierdziło!

ocenił(a) serial na 10
3sx

will see. hachirokuuuuuuuuuuuuuu !!!! :D

ocenił(a) serial na 10
neko_86

Hej, ma ktoś możę namiar na nowe odcinki z mozliwościa dodania napisów pl. mam po angielsku i kilka watków mi ucieka. pozdro dla fanów 86 i Initial D

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

niestety, nie ma jeszcze

ocenił(a) serial na 10
neko_86

wszystkie odcinki z napisami pl macie na http://www.initiald.fansubs.pl

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

Chyba rozumiem, dlaczego niektórym mniej się podoba 5th Stage, choć dla mnie jest super, to brakuje w nim większych przerywników pomiędzy wyścigami. innymi słowy czasem robi się "jatka" start-meta, start-meta i pomiędzy jakieś kilka mało znaczących zdań. W połowie 5th stage miałem wrażenie, ze oglądam coś w stylu Battle Stage 3. Ale ogólnie anime polecam, bo jest zarąbiste pod każdym względem, a tylko chciałem podzielić się moimi odczuciami. Jeśli macie swoje, bąź odmienne zdanie, to śmiało walcie;)

ocenił(a) serial na 10
ExtremeSpeedDK

Ja zawsze będę za initial'em 11/10 !

ExtremeSpeedDK

Świetne anime... Jak nie powstanie 6 sezon to pozostanie mi tylko zacząć oglądać anime Wangan Midnight o podobnej tematyce, ale podobno o wiele słabsze od Initial D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones