PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578173}

Inna

Awkward.
7,1 23 793
oceny
7,1 10 1 23793
Inna
powrót do forum serialu Inna

4x13

ocenił(a) serial na 7

Ale ten Owen jest cudny...

nikike

Uwielbiam Mattiego :-) powinni być razem chociaż Jenna jest ostatnio bardzo samolubna..... żal mi Mattiego jak ja widzi calujaca się z innymi chlopakami:-( ma taki smutny wyraz twarzy :-( a do tego mam wrażenie ze ona wcale nie isteresuje się jego problemami-jak chociażby adopcja....on pragnie prawdziwego związku opartego na przyjaźni a ona......sama nie wie czego chce.....ale i tak uważam ze powinni być razem! Achhhh ten Mattiiiii O:-)

alutciam

Owen wygląda jak młody szczurek....bleeee.
Odcinek dzieje się w sylwestra u Ally-koleżanka matki Jenny.
Matti lojalny wobec Jenny a ona.....jak zwykle kręci z innym....Mamuśki naszej pary się zaprzyjaźniły a Matti pogadał z mamą.....dziwnie szybko zakończył się ten odcinek.....czuje niedosyt....Sadie mało wyraźna i wredna - uwielbiam ją :) dawać następny odcinek!!!!

alutciam

Kto to jest Owen ? :D ten przydupas, z którym całowała się Jenna ? Aaaa niech sobie idzie już, bo psuje mi wizje związku Matta i Jenny :D Tak na serio to fakt Jenna niestety jest jaka jest...wole Mattiego, ale dobrze byłoby ich znów razem zobaczyć oby tylko Jenna nie złamała mu serca po raz kolejny, ale widać chyba, że jej też zależy. Tylko żeby scenarzysci tego nie sknocili !

nikike

Tak, Owen jest cudowny :) Ja kibicuję przyjaźni Mattiego i Jenny, ale nie widzę ich związku.

ocenił(a) serial na 7
carolotta

W nowym odcinku jest jeszcze cudowniejszy...

ocenił(a) serial na 7
carolotta

Ale i tak pewnie cała historia niestety skończy się tak, że Jenna pobędzie sobie chwilę z Owenem, a na koniec sezonu będzie wielki powrót do Matty'ego.

ocenił(a) serial na 7
nikike

To jakiś małolat. Od kiedy to Jenna- wielka pani z jeszcze większym ego zmieniła się w amatorkę podlotków... Szczerze mówiąc nudzi, ciągle schodzi się i rozstaje z Matty'm i tak w kółko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones