PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578173}

Inna

Awkward.
7,1 23 793
oceny
7,1 10 1 23793
Inna
powrót do forum serialu Inna

Czy was również irytuje zachowanie Jenny? Kilka dni wcześniej była tak zapatrzona w Luke'a, a w
sylwestra już znów marzyła o pocałunku z Matty'm... Ja nie rozumiem czego chce ta dziewucha.
Na początku Matty może i miał ją "gdzieś", ale potem, kiedy jemu wreszcie zaczeło zależeć i
dobrze im się układało Jennie nagle się odwidziało, bo pojawił się Collin i w ten czas Matty był
już "fuj". Kiedy Collin okazał się chamem znowu Matty okazał się piękny i cudowny, jej bohater,
którego wystawiła do wiatru. Poźniej Luke przesłonił jej cały świat, a gdy ją ołał ta znowu liczy na
coś z Mattym. Teraz ten Owen jest zapchajdziurą, jednak gdy znów jej sie coś odwidzi poleci do
Matty'ego i tak w kołko. Czy ona nie mogłaby lepiej traktować tego chłopaka/? Traktuje go jak koło
ratunkowe i łóżkową zabaweczkę, kiedy ma "chcicę" ale jak na horyzoncie pojawi się nowy chłop
to nagle o nim zapomina. Nie może tak być, żeby Matty ciągle był jej rezerwowym, bo z początku-
ok, może to on się nią bawił, ale od 2-go sezonu to ona bawi się nim. Tak samo było z Jake'm-
wykorzystała go, żeby wzbudzić zazdrość McKibbena. Jenna jest moim zdaniem bardzo
samolubna,a Matty nie powinien na nią czekać ( aż okaże się, ze jednak wszyscy faceci są gorsi
niż on, wtedy Jenna bedzie miała pewnosc) tylko znaleźć normalna dziewczyne, ktora na niego
zasługuje, a nie to chodzące, nadęte coś, z wieczymi pretensjami do całego świata!

ocenił(a) serial na 7
TomorrowlanD1991

W sumie lubię Jennę, jest całkiem ciekawą postacią ale kurde... Ostatnio jakoś mniej. Czy ona mogłaby w końcu przestać wskakiwać wszystkim do łóżka? No ok, rozumiem, jest młoda, nie do końca wie czego chce, szuka itd. itp. ale czy koniecznie musi się z każdym przespać? Jakoś szybko zapomniała jak to się bała, że jest w ciąży. To już się robi nudne, na krótka metę może było to w miarę ok ale mogłaby się już zdecydować. Chyba nawet Tamara zaczęła mnie mniej wkurzać.

ocenił(a) serial na 7
aczkolwieczka

Ja podczas oglądania tego serialu zawsze się zastanawiam czy tak wygląda amerykańska szkoła i nastolatkowie tam. Czy właśnie wszyscy ze wszystkimi jakieś gierki prowadzą, sypiają z kim popadnie, gdzie popadnie i kiedy popadnie.

A co do tych jej powrotów do Matty'ego to chyba chodzi o to, że był jej pierwszą prawdziwą i wielką miłością więc mimo upływu czasu i wydarzeń to i tak będzie coś do niego czuła i siłą rzeczy będzie do niego wracała. Ja nie odnoszę wrażenia, żeby on był jej rezerwowym, raczej teraz oboje są swoimi rezerwowymi i tak jakby chcą do siebie wrócić ale żadne nie chce pierwsze wyjść z propozycją, więc jest jak jest.

ocenił(a) serial na 5
TomorrowlanD1991

Fałszywa dziewucha i tyle. Nie chciałabym mieć takiej koleżanki :P

ocenił(a) serial na 7
TomorrowlanD1991

Teraz to juz w ogóle przechodzi samą siebie. W wieku 18 lat mieć taką swobodę w chodzeniu z facetami do łóżka po kilku zaledwie rozmowach to jak dla mnie przesada. Nie szanuje się, z resztą od początku tak było.

ocenił(a) serial na 9
TomorrowlanD1991

wgl co się stało z Ming? bo juz zapomnialam

ocenił(a) serial na 7
Diablicaaa

Ponoć wyjechała do Azji

ocenił(a) serial na 9
TomorrowlanD1991

Bo obejrzałam pare pierwszych odcinkow z s1 poprostu z nudów i się zastanawialam.. xD, a Azjaci wnosili taki ironiczny humor :)
Wgl. pierwsze sezony były najlepsze.. coś się działo... teraz to wszystko takie na siłę, męczę się jak oglądam ówczesny sezon.

ocenił(a) serial na 7
Diablicaaa

Aktorka grająca Ming odeszła z serialu, ale nie pamiętam dlaczego, a scenarzyści jakos specjalnie tego nie tłumaczyli- od tak na początku 4 sezonu ktoś wspomniał, że Ming wyjechała do Azji i słuch po niej zaginął. A nowy sezon, cóż... kiepski

ocenił(a) serial na 8
Diablicaaa

a to nie było coś z ta mafią azjatycka własnie? ona chyba do jakiejś dziury w ameryce musiałóa wyjechać i się ukrywać xD

ocenił(a) serial na 9
Tibby1996

Były jakieś wzmianki na ten temat, ale nie pamiętam już.. :P tak dawno to było.

ocenił(a) serial na 9
TomorrowlanD1991

Oprócz tego jest tak zapatrzona w siebie, że ignoruje problemy swoich przyjaciółek, obchodzi ją tylko ona sama i czasem Matty (kiedy ma ten okres latania za nim). Nie było chyba ani jednego odcinka kiedy można było zobaczyć tą przyjaźń między Tamarą i Jenną, ciągle jest tylko gadanie, że są takimi bff, a tak na prawdę to Jenna ma przed nią dużo sekretów, a kiedy T. opowiada o swoich problemach to Jenna nie słucha tylko rozmyśla o Mattym lub swojej rodzince.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones