PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578173}

Inna

Awkward.
7,1 23 793
oceny
7,1 10 1 23793
Inna
powrót do forum serialu Inna

Ta zamiana popularności.Matty zielubiay a Jenna jako Miss popular

rena1984

zamian ról dosyć dziwna, bo Jenna jakoś nigdy nie pasowała na jakąś superpopularną, pewnie kwestia czasu, aż się znów przypadkiem zbłaźni, albo zacznie ją to denerwować i dołączy do losera Mattiego :P w końcu chyba seria dąży do tego by byli razem.

theana150

W ogóle bez sensu jak się okazuje przetłumaczyli tytuł. W 1 sezonie faktycznie stała się inna, odważniejsza itp ale czas pokazuje, że "Awkward" pasuje do niej idealnie bo co chwila zalicza wtopę a" inna" to już mniej...

rena1984

Tam wyżej miało być znielubiany;)

ocenił(a) serial na 9
rena1984

Mi się to bardzo podoba :) W końcu poczuje to co Jenna na początku

pink_chocolade

No z tymi tekstami do Jake'a przesadził. Ciekawe, czy tak serio myśli czy tylko tak pod wpływem emocji i alkoholu....

ocenił(a) serial na 9
rena1984

no fakt zachował się jak dup*k ale myślę że się pogodzą

pink_chocolade

Ja bym na miejscu Jake'a dała sobie spokój z Mattym, zwłaszcza, że on go długo okłamywał w temacie Jenny i jeszcze ma się za nie wiadomo kogo, ale jak piszesz pewno się pogodzą...

ocenił(a) serial na 7
rena1984

A Jake to taki niewinny? Zaliczył jego dziewczyne, takich rzeczy się nie robi. Do tego Gabbi wielce obrażona, a puściła się jak pierwsza, lepsza... a niby tak strzegła swojego dziewictwa. Śmiech na sali.
Matty w ogóle nie pasuje mi do "unpopular", a Jenna do popularnych, tymbardziej, że juz zmieniała swoje oblicze tyle razy (niewidzialna, sławna, zbuntowana, mądra, poważna...) niech sie ogarnie.

TomorrowlanD1991

No z tą Gabby to się z Tobą zgadzam

ocenił(a) serial na 7
rena1984

No i jeszcze ma pretensje do Matty'ego, jakby jej Bóg wie jaką krzywdę zrobił.

TomorrowlanD1991

Przynajmniej jej nie wykorzystał w sensie nie przespał się z nią i nie rzucił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones