PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578173}

Inna

Awkward.
7,1 23 793
oceny
7,1 10 1 23793
Inna
powrót do forum serialu Inna

Ulubiona scena

ocenił(a) serial na 9

Witam;p Jestem wielką fanką Awkwardu. I zastanawiam sie jaka scena Wam się najbardziej podobała??
Czekam na odpowiedzi xDD

jusia415

No to się wreszcie doczekałaś ;)
Jestem na bieżąco z serialem i jak dotąd wciąż najbardziej podoba mi się scena z ostatniego odcinka pierwszego sezonu, na balu, gdy Jenna pocałowała Jake'a i mu brwi "podjechały" do góry. Jak dla mnie jednak "stary" Jake i Jenna to była najlepsza para.

jusia415

A mnie się najbardziej podobała scena bodajże z końca trzeciego sezonu na balu po tym jak Jenna zatańczyła z Matim i zaczęła tańczyć sama, bo nie potrzebuje chłopaka żeby siię dobrze bawić. Nawet myślałam że to będzie taki przełom w jej życiu, ale jednak oglądając kolejne odcinki trochę się rozczarowałam :/

akira_22

Też tak myślałam....

ocenił(a) serial na 7
jusia415

moje ulubione sceny:

1. Gdy Jenna z Colinem są na imprezie, dołącza do nich była (?) dziewczyna Colina i ogółem zaczyna się akcja, że wszyscy ze wszystkimi ale Jenna nagle stwierdza, że jednak musi wracać do domu i mówi to Colinowi w nadziei, że on też wyjdzie a on tylko "Ok" i wraca do całowania tej drugiej dziewczyny. Przezabawnie to wyszło.

2.Gdy Jenna oddaje czarne majtki Evie i mówi "Nice try", odwraca się a tam Sadie i ta traci swój zwykły rezon i mówi do Jenny: "I got nothing Hamilton". Też świetnie wyszło.

3. Sceny z Sadie i Austinem. Oni byli przesłodcy, szkoda, że tak zakończyli ich wątek.

jusia415

ogolnie caly serial jest super:) ale najlepsza scena, jak mimo wszystkich cierpien, ktory matty musial doswiadczyc przez Jenne, po jednym telefonie w srodku nocy przyjezda po nią na jakies zadupie i jest dialog 'thanks for bein my hero' 'that's what ive always wanted to be' ;d

meg2pac

o ta scena jest genialna!! i jeszcze w drugim sezonie jak Jake z nia zrywa i Matty przychodzi do niej i zaczynaja szczerze rozmawiac.
pelno jest taki genialnych scen ktore kocham!

nevertoold

nie wiem, czy widziałaś juz odc 18 4 seria, ale sie jaraaaam nim, mega scena<3

jusia415

ja uwielbiam scenę, w której Jenna przychodzi na ognisko do Sadie i w momencie, kiedy Sadie ją zauważa wyjeżdża do niej z tekstem "who the f*ck invited you?!", za każdym razem mnie to bawi :D

ocenił(a) serial na 10
jusia415

Ja uwielbiam scenę na stołówce kiedy Jackie śpiewa " tomorrow never back " a Tamara interpretuję,że ona nigdy nie dochodzi rozwala mnie to zawsze, potrafię w pracy sobie o tym przypomnieć i się uśmiechnąć. Dla mnie najlepszy moment ;)

jusia415

1) Scena, kiedy Matty odbiera Jenne z klubu, w ktorym byla z Collinem (po tym jak ja wystawil). Matty i Jenna jada samochodem, gdy Jenna zauwaza damski kolczyk...

"- It's just an earring..
- But it's not mine"

Normalnie az mnie to zabolalo!

2) Scena, kiedy mama mowi Jennie, ze najtrudniej wybaczyc samemu sobie. Niestety dawno to juz ogladalam i nie pamietam dokladnie.

ocenił(a) serial na 7
jusia415

scena z 5. sezonu, w której Tamara przyjeżdża do bazy wojskowej, żeby przeprosić Adama, a on jej nie wybacza. potem scena, w której Adam przyjeżdża na bal, a Tamara rzuca mu się na szyję. są bardzo uroczą parą, mam nadzieję że do końca serialu będą razem:)

użytkownik usunięty
jusia415

http://38.media.tumblr.com/e1384f4e1a13d823ecc1410ba3945458/tumblr_nwzp3rXFK41s9 w508o1_500.gif
Chyba najlepsza scena z tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
jusia415

Najlepszy odcinek i scena to z 4 sezonu chyba 4 odcinek o ZDK :d boskie było jak była bójka na boisku i wszystkie dziewczyny zaczęły się bić :D

jusia415

Jenna i Collin. Jenna czyta fragment swojego bloga w barze, potem siedzą przy stoliku. Collin odbiera telefon i kładzie rękę na jej dłoni. uwielbiam! szkoda, że ich związek został tak poprowadzony ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones