PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578173}

Inna

Awkward.
7,1 23 793
oceny
7,1 10 1 23793
Inna
powrót do forum serialu Inna

Valerie

ocenił(a) serial na 7

Pedagożka jest chyba najlepszą, najbardziej komediową postacią w serialu. Napędza serial, bez niej to nie byłoby to samo :D Podoba mi się to, że postacie są takie... może nie stereotypowe, ale ich negatywne cechy są tak wyolbrzymione, że jest to komiczne (wredna gruba Sadie, pragnąca popularności Tamara, pedagożka z niepedagogicznymi radami, rodzice Jenny) - miła odmiana po wszystkich albo tragicznie płaskich, albo na siłę głębokich bohaterach w amerykańskich produkcjach.

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona tym, że serial MTV zdobył moje większe uznanie, niż niejedna tego typu produkcja ABC czy CW - jak widać w życiu nie można być stereotypowym w żadnej sytuacji :)

Komiczne są zwłaszcza te sceny, gdy przykładowo Valerie powiedziała, że dyrektorowi nie podobają się rady, które ona daje uczniom, a następnie były sceny z owymi radami, gdzie Valerie mówi bezpośrednio do kamery, Ciekawy zabieg, bardzo mi się podoba, gdy dodać do tego mimikę tej aktorki, to jest rewelacja. Chyba z Sadie były też takie sceny :D

Jedynie wątek miłosny jak na razie leży i niechętnie kwiczy, no ale nie jest to wcale potrzebne w tym serialu, broni się sam humorem, a naładowanych emocjonalnie (przynajmniej z zamierzenia) seriali już jest aż nadto.

ocenił(a) serial na 8
olislava

"V" rządzi! w stu procentach zgadzam się z Twoją opinią-to jeden z najlepszych seriali,jaki widziałam w ostatnim czasie.
Awkward. wymiata: )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones