PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683193}

Inni mają lepiej

Friends with Better Lives
6,2 471
ocen
6,2 10 1 471
Inni mają lepiej
powrót do forum serialu Inni mają lepiej

Tak jak wiekszosc mialem problem do przyzwyczajenia sie do tej brunetki, dziwny nochal (ale jestem plytki :D ), dziwna gra aktorska.. ale jestem wlasnie po 6 odcinku i ona jest chyba najbardziej wyrazista postacia i szczerze ja polubilem! Moimi faworytami jest malzenstwo, dalej narzeczenstwo (ten ziomek ma niezle teksty). Na samym koncu jest Van Der Beek, ale tez jest niezly.

Serial to 20 minut dobrej zabawy, idealny na wolna chwile.

A porownywanie do How I Met Your Mother... po co? Przeciez to cos zupelnie innego. FWBL to typowy sitcom, ktory ma smieszyc, fabula nie jest istotna.

8/10, licze na duzo odcinkow.

ocenił(a) serial na 9
havierx

niestety anulowany ;( serial zapowiadał sie bardzo dobrze. Te kilka odcinków bd oglądać na okrągło, bo można się nieźle pośmiać, po części z głupoty bohaterów.

ocenił(a) serial na 8
VeLkA02

Naprawde anulowany? To jest niepowazne! Wreszcie serial, ktory mi sie spodobal. Nowe watki, nowe pomysly, charakterystczne postacie.

Czy naprawde nie ma juz szans, aby kolejny sitcom 'dobil' do 10 sezonu?

Dobry tez byl serial z Elisha Cuthbert, nieco slabszy niz FWBL (a mowie to po 6 odcinkach), niestety takze anulowany.


Z komediowych seriali ogladam ciagle The Big Bang Theory i Dwoch i pol. Oba trzymaja poziom.. chociaz juz troche sie robia nudne i powtarzalne.

ocenił(a) serial na 9
havierx

właśnie tez oglądam TBBT, którzy trzymają poziom. Maja oni szanse na 10 sezonów ;)

Jak poznałem waszą matkę został ściągnięty na 9 sezonie.

havierx

Oglądałem ostatnio 4 pierwsze odcinki przypadkiem, w nocy na CC. No po prostu prześmieszny, już dawno się tak nie ubawiłem. A potem sprawdzam w internecie i... skasowany. No dramat.

havierx

Widze wiecej podobienstw do Przyjaciol niz HIMYM. Van Der Beek jest imo bardzo wzorowany na Chandlerze z pierwszych sezonow. Watek z nim, spotykajacym sie z corka, podczas gdy brunetka kreci z ojcem, tez jakos mocno podobny do watku z Bruce'm Willisem.
Z kolei polowanie na szczura - kalka z pogoni za szopem z New Girl. Moze juz nie da sie wymyslic nic nowego w citcomach?

ocenił(a) serial na 8
e_wok

No ja tez wiecej z przyjaciol widze a przede wszystkim boski duet Van Der Beek i brunetka to Phoebie z Rosem jak dla mnie. Przezabawny duet! Szkoda ze skasowany bo zapowiadal sie swietnie

havierx

Szkoda, że anulowany naprawdę ;/ Ale dobrze zapowiadające są Undateable i Ground Floor. To są sitcomy z pierwszego zdarzenia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones