PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799784}

Insatiable

6,0 16 320
ocen
6,0 10 1 16320
Insatiable
powrót do forum serialu Insatiable

Pytanie

ocenił(a) serial na 6

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego ludzie mający 25 lat grają siedemnastolatków? Rozumiem, że czasem aktorzy mogą wyglądać bardzo młodo, ale Debby Ryan absolutnie nie wyglada na licealistkę.

Marychol

O tym samym myślę oglądając cokolwiek w ostatnim czasie z nieco starszymi aktorami grającymi nastolatki. Pamiętam Debby w ,,Nie ma to jak statek", kiedy grała nastolatkę będąc nastolatką i porównując jej wygląd sprzed lat do tego teraz wygląda zupełnie inaczej. Jest gorącą, dojrzałą laską, mając te naście lat nie robiła takiego wrażenia jakie robi teraz. I sama mam wrażenie, że takie rozdawanie nastoletnich ról bardziej dojrzałym osobom załamuje spojrzenie na to jak powinno się wyglądać w wieku 17 lat.

Marychol

Moim zdaniem jest to związane z doświadczeniem aktorów - biorą doświadczonych do głównych ról. Może być to też związane z prawem pracy - wprawdzie w USA prawo jazdy jest od 16, a piwo od 21 to mogą być jakieś ograniczania co do czasu pracy dla młodocianych (nie wiem, nie sprawdzałem), więc wygodniej jest zatrudniać 20 latków, których ograniczenia nie dotyczą. W przypadku dzieci często zatrudniają bliźniaków, aby mogli na zmianę brać udział w zdjęciach, dzięki temu dzieci nie są eksploatowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones