PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112970}

Inspektor Eddie

Keen Eddie
7,9 1 642
oceny
7,9 10 1 1642
Inspektor Eddie
powrót do forum serialu Inspektor Eddie

A wiadomo coś czy będzie druga seria?? Oby była. Ten serial jest świetny :)

ocenił(a) serial na 8
sagan_2

Fajny serial,byl taki inny:-) Niestety nie widzialam 6 odc:-(
Jak to sie stalo ze Eddie zamieszkal z Fiona?

ocenił(a) serial na 9
Mother_Earth

Eddie został karnie zesłany do Londynu po wpadce w Nowym Jorku, gdzie sprzed nosa uciekli mu producenci nowego narkotyku. Miał wynajmować mieszkanie od starej znajomej, ale okazało się że po cichu mieszka w nim jej córka Fiona która właśnie rzuciła studia. Ta oczywiście nie była zachwycona i kazała Eddiemu się wynosić, ale ten powiedział żeby się odczepiła bo inaczej o wszystkim dowiedzą się rodzice. I tak już zostało... To tak w skrócie, mam nadzieję że nie pokręciłem ;)

ocenił(a) serial na 10
Mother_Earth

No ja dokjładnie nie wiem jak z nią zamieszkał bo nieoglądałam pierwszych odcinków [byłam wściekla że się skończył 'Zawód Glina'] ale wyczytralam, że go przeniesiono z Nowego Jorku i jakoś chyb a sobie nalazł....No nie wiem!!

ocenił(a) serial na 10
Mother_Earth

nie został karnie wysłany. tylko konczył swoje zadanie w Anglii, gdzie przeniosła się szajka narkotykowa. zamieszkal u babki, bo niby studiuje w brystolu i jej matka mysli ze mieszkanie stoi puste;p

ocenił(a) serial na 9
sagan_2

Szczerze wątpię. Serial w USA niezbyt się przyjął, choć teraz po fakcie widać że niesłusznie bo ma coraz więcej fanów w wielu krajach. Cóż...

ocenił(a) serial na 10
dre8

Z tego co wyczytałem zawiniła tu m.in. opinia o tym co prezentuje nadająca ten serial stacja Fox. Podobno nikogo to nie zachęciło i wielce zmyliło

ocenił(a) serial na 10
sagan_2

Wyprodukowano tylko jedną serię zawierającą 13 odcinków, po czym projekt anulowano. Z tego co widziałam na zagranicznych stronach - ku wielkiemu niezadowoleniu większości widzów, którzy zwymyślali wytwórnię i nieroumiem wogóle dlaczego? To jest najlepszy serial jaki widziałam![egzekwo 1 miejsce z detektywem Monkiem ;]] I Mark Valley jest przystojny Sienna Miller ładna Pippin śmieszny czegóż sie czepiają??

ocenił(a) serial na 8
sagan_2

Dzieki! Szkoda ze nie bedzie nastepnych odcinkow:-(

ocenił(a) serial na 10
Mother_Earth

Nio, ciessss.. Nie trać nadziei, wytwórnie nie lubia kasy tracić wbrew pozorom, więc może sobie szybciutko policzą, ile mogliby zarobić ;-))
Tyle, że nie wiadomo, czy skład się uda zebrac ten sam, bo jednak każdy zaangażowany w jakieś swoje projekty - Monty Pippin zwłaszcza się rozpędził ( Julian hind-Tutt, w cywilu) , a i Mark się przymierza do Kennedy'ego ( tyle, że teraz Roberta, wbo wcześniej Johna grał) no a miss Miller to w ogóle już czasu na nic nie ma, nagla moda na nia przyjszła...;-))) Nie wiem natomiast, co Pete porabia, bo nic o tym psie nie ma nigdzie, szlakkkk... jasny! No, pa

ocenił(a) serial na 10
kicikici

Pete został adoptowany przez treserów i żyje sobie szczęśliwie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones