PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234005}

Instynkt mordercy

Killer Instinct
7,4 792
oceny
7,4 10 1 792
Instynkt mordercy
powrót do forum serialu Instynkt mordercy

Nie ta aktorka?

ocenił(a) serial na 10

Czy tylko mi sie wydaje czy w tym serialu gra inna aktorka a nie Marguerite Moreau? Ogladałam wczoraj na polsacie odcinek i specjalnie patrzyłam na wstep i tam pisze inne imie i nazwisko aktorki tylko nie pamietam jaka.

anulka0403

ona zagrała tylko w pierwszym odcinku, policjantkę która miała sprawdzić czy główny bohater nadaje się do służby

ocenił(a) serial na 10
mary1234

Dziekuje za odpowiedz :) Ogladam od 4 odc dlatego sie pytałam bo jakos tej aktorki nie widziałam w tym serialu

anulka0403

No właśnie, oglądałem 1 odcinek w grudniu (z tymi pająkami) i zwróciłem uwagę na te policjantkę (Marguerite Moreau) miała chyba czarne włosy, pomyślałem spoko -będzie fajny serial, potem przegapiłem 1czy 2 odcinki... zapomniałem tytuł i śledziłem kilka seriali, a nie mogłem znaleźć tej właśnie policjantki, okazuje sie że zagrała tylko w 1 odcinku...

ocenił(a) serial na 10
amalaryk

Ja zaczełam ogladac dopiero od czwartego odcinka. I dlatego mnie dziwiło ze jej nie ma, ale juz oglądałam pierwsze odcinki i wiem dlaczego jej nie ma. Szkoda bo fajnie by było jakby ona grała w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones