PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234005}

Instynkt mordercy

Killer Instinct
7,4 792
oceny
7,4 10 1 792
Instynkt mordercy
powrót do forum serialu Instynkt mordercy

To strasznie naiwny serial, bohaterom tropy i odpowiedzi wpadają w ręce akurat gdy tego potrzebują, Intrygi na poziomie przedszkola, już w pierwszych 5 minutach wiadomo kto jest winny.

kasiapiotr

No wiesz te zarzuty po za może ostatnim można postawić wszystkim innym serialom kryminalnym (CSI Miami,NY,Kości,Wallander itd.) W każdym razie nie jest to typowy serial kryminalny na zasadzie morderstwo-śledztwo-sprawca-wykrycie. Raczej chodzi tu o psychologiczne strony czlowieka, motywów jego czynów. Ale zgadzam się ze kilka pierwszych odcinków (oglądam od 3 odcinka) jeszcze trzymało się sensu, potem trochę popłynęli (najbardziej odcinek 11 chyba i zabijanie ludzi przez sen) w sumie szkoda ze nie nakręcili chociaż z 30 odcinków. Generalnie nie dziwę się ze amerykanom ten serial nie spodobał się i zdjęli go z anteny po 9 odcinkach - amerykanów interesuje tylko prosta rąbanka a tu mamy przede wszystkim psychologizm postaci a krwi niewiele. Porostu ten serial był dla nich za trudny.

Ja tylko żałuję że osobiste wątki głównego bohatera nie zostały do końca wyjaśnione...


PS. Pora emisji na Polsacie jest może bardzo pozna ale dzięki temu dostajemy odpowiedni klimat do oglądania tego typu seriali Ostatnie dwa odcinki nagrałem sobie na kasetę i oglądałem w ciągu dnia - popołudniu i to już nie było to samo prostu nie ten klimat.

skoczek_narciarski

Polecam http://www.filmweb.pl/serial/Luther-2010-548378 a potem przemyśl twoj post a szczególnie część "Raczej chodzi tu o psychologiczne strony czlowieka, motywów jego czynów". Co do tego serialu to obejrzałem kilka minut i musze się całkowicie zgodzić z autorem tematu

kasiapiotr

Aż tak strasznie naiwny serial jak np. W11 czy Kryminalni gdzie po 3 minutach wiadomo kto będzie sprawcą to on nie jest. Trochę odbiega od tych seriali gdzie główny bohater to duży kozak, którego nie obowiązuje prawo i stosuje mocno niestandardowe metody. Tutaj pomijając ojca kryminalistę to raczej normalny facet i zwyczajnie dobry detektyw. Partnerka też daje radę w granicach prawa i bez zbędnej jatki. Ogólnie: ciekawy serial kryminalny (oczywiście są lepsze) , polecam wielbicielom gatunku.

ocenił(a) serial na 8
Maruder_pl

serial wart obejrzenia, tymbardziej, że składa się tylko z 13 odcinków :D zagadki ciekawe, ale i tak nie umywa się do CSI Las Vegas czy Mentalisty :P

ocenił(a) serial na 8
koko_szanel

Film jest bardzo dobry,wart powtórnego obejrzenia.

kasiapiotr

Właśnie obejrzałem i moja reakcja była podobna do Twojej! Co To w ogóle jest? Za co tak wysoka średnia. Bezsensowne teksty a fabuła przez jakiegoś "gimnazjalistę" (niezbyt zdolnego) pisana. Ktoś pisał że to film psychologiczny - żart? Porównanie do CSI czy Kości wypada blado, choć te seriale również niezbyt sobie cenię:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones