PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433143}

Internat

El Internado
7,9 5 353
oceny
7,9 10 1 5353
Internat
powrót do forum serialu Internat

Napisy

ocenił(a) serial na 7

Hej
Czy ktoś z was oglądał ten serial z napisami hiszpańskimi bądź angielskimi bądź polskimi? Czy takowe w ogóle istnieją do wszystkich sezonów? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć żadnej z tych wersji. Wiem, że w internecie są dostępne odcinki z polskim lektorem, ale one mnie kompletnie nie interesują, bo lektor zagłusza piękny hiszpański :(

użytkownik usunięty
Zuzhet88

Pamiętam,że jeszcze jak AXN nie wyemitował VII sezonu to obejrzałem go z polskimi napisami ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć z jakiego źródła korzystałem.
Mała rada: poszukaj na gryzoniu.;-)

ocenił(a) serial na 7

Już trochę się zorientowałam w sytuacji i z napisami polskimi do sezonów 5-7 nie ma problemów, problem jest z sezonami 1-4. Wydaje mi się, że napisy do wcześniejszych sezonów po prostu nie istnieją :(

użytkownik usunięty
Zuzhet88

Nie ma co ukrywać,że Internat zdobył popularność w Polsce poprzez kanał AXN i wtedy zapewne, fan(ka) (ze świetną znajomością języka hiszpańskiego) zaczęła tłumaczyć dalsze odcinki. Przychylam się do Twojej teorii,że do wcześniejszych sezonów napisy po prostu nie istnieją..
Ostatnio zainteresowałem się kupnem DVD box set El Internado ale nie umieścili tam angielskich napisów więc zrezygnowałem z kupna serialu, a szkoda.

ocenił(a) serial na 6

na scs.pl są z napisami ale dopiero od 5 sezonu i tez nie wyszystkie zapewne ;)

użytkownik usunięty

Coo? O czym wy mówicie? Obejrzałam cały serial z napisami, bez żadnego problemu z ich szukaniem. Troche to dawno było, ale jednak. Nie pamiętam gdzie, ale coś mi świta, że to był chyba [R.I.P] kinomaniak...

ocenił(a) serial na 9

Ja wszystkie sezony z napisami obejrzałam na ii tv

ocenił(a) serial na 9
poodle4

Ups, sprawdziłam i faktycznie początkowe odcinki są tylko z lektorem, sorki

ocenił(a) serial na 8
Zuzhet88

https://subscene.com/subtitles/el-internado-second-season

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones