PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433143}

Internat

El Internado
7,9 5 353
oceny
7,9 10 1 5353
Internat
powrót do forum serialu Internat

W 4 odc. 7 sezonu Ivan zerwał z Julią. Dlaczego ?
Może nie oglądałam uważnie albo przegapiłam jakiś odcinek.
Mógłby mi ktoś wyjaśnić ? Będę wdzięczna ;)

ocenił(a) serial na 9
Pati99_12

Teraz nie pamiętam czy to o to chodziło, ale przez swoją chorobę.. Zaczynał wszystko zapominać i nie chciał, żeby ona musiała to znosić i męczyć się z nim, jak to on stwierdził.. Chciał jej ulepszyć życie, żeby nie musiała się chorym opiekować..

ocenił(a) serial na 8
anusialka94

Aaaa. Dziękuję ;)

ocenił(a) serial na 8
anusialka94

Wiesz może z którego to odcinka to od 1:30 http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=E4mLR_Ar1Wk

Pati99_12

Oznaczającego od razu jako spojler,jestem na 2odc dziękuje

ocenił(a) serial na 9
julvsh

Ja tak z innej beczki. Chociaż popieram Twoją opinię, Marcos stał się skupionym na sobie egoistą. Ale do rzeczy. Czy jestem jedyną fanką Carol i Ivana? Według mnie mieli naprawdę magiczną relację, bardzo bliską i uważam, że trójkąt z Marcosem powinien być raczej kwestią przygody (Carol nigdy nie miała chłopaka innego niż Ivan) i sprawdzianu/ próby dla związku, nie jego zakończeniem. Było razem słodcy, była chemia, zabawa, uczucie, wsparcie, zaufanie. Carol nigdy nie traktował w taki sposób jak Julii, dbał o jej uczucia a przy tej drugiej długo się tego szacunku i troski uczył. Byli przyjaciółmi a jednocześnie łączyła ich namiętność i gdyby to potrwało odrobinę dłużej na pewno to z nim straciłaby cnotę. Ivan wszystko robi z namiętnością i tak samo namiętnie kocha. Marcos jest pod tym względem jego przeciwieństwem. Nie czułam przez wszystkie serie tego gorącego uczucia, potrafił tylko o nim nawijać. Ivan za to nie mówił nic, tylko pokazywał na każdym kroku. Nie każdy byłby w stanie wybaczyć zdradę (mentalna najbardziej boli), poświęcić się dla drugiej osoby. On był oddany i Caroline i przyjaciołom w stu procentach. Żałuję, że jego związek z Julią zburzył relację, którą udało im się już odbudować (od razu przed oczami staje mi scena gdy Carol pocieszała go po tym jak dowiedział się o Ottoxie). Gdyby to od Ivana zależało sam zawiózłby Carol do matki, by mogła się pożegnać. Dla Marcos zawsze liczyła się jego własna dupa. Inni poświęcali się, by zrozumieć co się dzieje z jego siostrą i gdzie są jego starzy a ten nawet nie potrafił się odwdzięczyć. Miał to zwyczajnie gdzieś. Rozumiem, że pierwsza miłość zazwyczaj nie jest tą ostatnią, ale tu życzyłabym sobie, żeby jednak było inaczej. Zresztą mi się do samego końca wydawało, że on nigdy Carol tak naprawdę nie przestał kochać. Nie tak do końca. Jego reakcja po jej śmierci była adekwatna. Tak samo Vicki. Co do Marcosa mam wątpliwości. Jak dla mnie jest współwinny. Nie potrafił przyjąć na klatę konsekwencji swoich działań, obrażał się jak dziecko... Nie powinna mu tego wybaczać. Za dużo tego po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones