PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700675}
6,5 738
ocen
6,5 10 1 738
Intruders
powrót do forum serialu Intruders

8/10

ocenił(a) serial na 6

Serial zapowiada się bardzo dobrze. Coś całkiem nowego. Ta mała Milly Bobby Brown jest
znakomita.

ocenił(a) serial na 6
MISSQ

Wątek Madison/Marcus to jedyne co mocno przyciąga mnie do tego serialu. Reszta jest trochę taka nijaka - niby nie wiem do czego się przyczepić (bo serial jest całkiem nieźle zrealizowany), ale całościowo to to jakoś bardzo nie porywa.

Jedno mi tylko przeszkadza - chociaż mamy już 6 odcinków za sobą, to cały czas wydaje mi się, że nie wiem o czym jest ten serial i nie mam poczucia, że coś się tam już stało i zdarzyło. To chyba dlatego, że brakuje odpowiedzi na kilka kluczowych pytań dotyczących fabuły np. skąd się wzięli Reverti, jak działają, jakie mają cele (w tym Marcus i Rose), czy (w tym uniwersum) w każdym człowieku tkwi ktoś kogo można "obudzić" itp.

Wydaje mi się, że scenarzyści trochę zbyt oszczędnie wyjawiają kolejne "tajemnice" i za bardzo skupiają się na wątkach pobocznych. W moim przypadku zamiast sytuacji "oglądam, bo to mnie fascynuje i koniecznie muszę się dowiedzieć co będzie dalej", jest raczej "oglądam bo wciąż nie wiem o co chodzi i czekam na ukończenie szkicu tegoż uniwersum". A chyba nie tak to powinno wyglądać.

ocenił(a) serial na 7
margoluz

+1 !!

margoluz

Mam podobne odczucia, cały czas daję temu serialowi szansę bo czasami jest tak, że dopiero po kilku odcinkach wciąga mnie dany film, zobaczymy co dalej, póki co daję 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones