PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700675}
6,5 738
ocen
6,5 10 1 738
Intruders
powrót do forum serialu Intruders
Maverick0069

Tak, w sumie za dużo się nie działo, ale wydaje mi się, że się rozkręci.

ocenił(a) serial na 7
Maverick0069

strasznie dziwny, nieuporządkowany. Dużo niejasności. Ale myślę, że się rozkręci, powoli rozjaśni i ułoży. Ja w każdym razie na pewno mu dam szansę.

suomen_aurinko

No właśnie zagmatwany i to w niezbyt pozytywnym znaczeniu a do tego chaotyczny. Twórcy chyba chcieli być tajemniczy a wyszło miź maź. Cóż to dopiero pierwszy odcinek, zobaczymy co będzie dalej.

Maverick0069

ta po pilocie odpadam. Nudny przez całe 40 min chaotyczny bałagan przez całe 40 min w montażu aktorzy zatrudnieni prosto ze sceny Trudne sprawy jednym słowem porażka na całej linii ja mu nawet nie dam szansy na 2 odc szkoda czasu

ocenił(a) serial na 8
Beemka

Zgadzam się, że pierwszy odcinek był zagmatwany. Ale daj szansę drugiemu odcinkowi, trochę się wyjaśnia. Ja już widziałam i jestem kupiona :) Jednakże każdy ma inny gust, tak więc może się akurat Tobie nie podobać.

ocenił(a) serial na 4
SkieraK

Chaos. Jestem po dwóch odcinkach i ledwo przez nie przebrnęłam. Dam szansę trzeciemu. Oby znalazł się jakiś punkt zaczepny, który mnie zaciekawi.

Maverick0069

Ciekawy. Ale faktycznie panuje lekki chaos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones