PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700675}
6,5 738
ocen
6,5 10 1 738
Intruders
powrót do forum serialu Intruders

Intruders opowiada historię tajnego społeczeństwa. Osiąga ono nieśmiertelność, szukając schronienia w ciałach innych ludzi.
Akcja skupia się na byłym gliniarzu Jacku Whalenie (John Simm), który uciekł od mrocznej, brutalnej przeszłości i prowadzi
spokojne życie z żoną Amy (Mira Sorvino). Kiedy kobieta znika w tajemniczych okolicznościach, Jack rozpoczyna śledztwo, które
zmusza go do konfrontacji z przeszłością.

Oglądać to??
;)

ocenił(a) serial na 8
ixxert

Spróbuj, nie zaboli :) Zalecam obejrzenie dwóch odcinków przed decyzją o oglądaniu/nieoglądaniu. Mi się bardzo spodobał. Bardzo dużo niewiadomych (części można się domyślić po tytule), "nieznany świat". Opis zawiera w sobie spoilery do dalszych epizodów, tak więc nie wszystkiego dowiesz się od razu.

SkieraK

Już oglądałem 2 odc - chociaż nie przepadam za jakimiś horrorami, to też mi się podoba
(poniżej spoilery)

Najlepsze było jak ta mała powiedziała na tym lotnisku
"Jak Ty komuś, tak ktoś Tobie" i tym podobne teksty, niezłe tam są "odjazdy"....
:D

ixxert

Oglądnij sobie pierwszy odcinek-dużo nakreśla na przyszłość. Może być dalej tylko ciekawiej :)

ocenił(a) serial na 6
ixxert

To w koncu to jest thriller sf czy tylko thriller?

per333

mieszanka sci-fi i horroru ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones