PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313339}

Inukami!

7,0 77
ocen
7,0 10 1 77
Inukami
powrót do forum serialu Inukami!

I jak wrażenia ?

ocenił(a) serial na 8

Hm... Wiec powiem, że każdy kto to będzie oglądał może się spodziewać w szczególności
nietypowego humoru. Nastawiałem się do tego anime iż będzie coś pod styl Zero no Tsukaima,
lecz okazało się całkiem inne i według mnie gorsze, co nie można powiedzieć że było złe, lecz
jak na takie anime 26 ep'kow to za długie no i 12-14 by było za krótkie. To anime jest takie że
oglądając jeden odcinek spokojnie można go obejrzeć bez znużenia, ale nie odczuwa się
potrzeby włączenia następnego odcinka, z oczekiwaniem co będzie dalej. W prawdzie te anime
można ocenić na 7/10, ale Ja daje 8/10 (chociażby nawet za ten humor jakiego jeszcze
wcześniej nie spotkałem)... Jak dla mnie anime na średnim poziomie. Zachęcam do oglądania
i wypowiadania się w tym temacie. Chociaż by nawet dla tych widzów co są zainteresowani tym
Anime i chcą poradzić się komentarzami czy to w ogóle da się obejrzeć i czy jest warte uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones