PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235245}

Inwazja

Invasion
7,3 2 364
oceny
7,3 10 1 2364
Inwazja
powrót do forum serialu Inwazja

Beznadziejny. Tragiczne postaci, brak pomysłu na scenariusz, mnie nie wciągnął...Na początku nietypowy wątek rodzinny (Russell i Larkin oraz Tom i Mariel) dawał mi nadzieję, że akcja ciekawie się rozwinie.. Bo na "światła w wodzie" nie było co liczyć. Proste i banalne, łatwo się domyślić o co chodzi, tym bardziej zakończenia. Mariel jako zagubiona "obca" nie przekonuje, mimo że aktorka pasuje do odgrywanej postaci,miała potencjał. Russell (mimo że przystojny)bardziej irytuje, niż ciekawi. Miota się, nie ma pomysłu na działanie, zupełny brak polotu i wyobraźni, ładna buzia, brak osobowości. Typowy "dobry" charakter, prosty i nieskomplikowany. Dno. Larkin jako słodka dziennikareczka - w ciąży to już w ogóle kicha. Najbardziej autentyczną postacią jest tutaj chyba tylko Tom, dobry William Fichtner, bo jako jedyny wydaje się interesujący. Jednak jego zachowanie pod koniec serialu (najpierw działa w obronie "mieszańców",potem nagle się budzi i nie wie jak ma sobie poradzić z sytuacją..)też jest naciągane, żadnej dwuznaczności, żadnego głębszego spojrzenia na sprawę. No i Tyler Labine (brat Larkin) irytujący, zamiast zabawny. Ktoś miał dobry pomysł, ale mu nie wyszło..

__Daniel__

Mi ten film się podobał.Daję 8/10...może nie był rewelacyjny ale b.dobry.Mnie bardzo wciągnął.

__Daniel__

8/10. Pomysł może nie nowy ale serial trzyma w napięciu. Mnie się podobał i też nie mogę przeboleć, że nie wyjaśnią wszystkiego i nie będzie happy endu, ani żadnego konkretnego endu:(

__Daniel__

dziwna sprawa w moim przypadku z tym serialem - nie jest rewelacyjny ani odkrywczy a jednak cos mnie przykuwalo do kompa i swietnie mi sie go ogladalo. Moze to zasluga Fichtnera? Tak czy inaczej zal mi ze skonczyl sie na jednym sezonie, zdecydowanie zaslugiwal na nastepny.

ocenił(a) serial na 3
__Daniel__

Skończyłem oglądać ten serial po 7-odcinku (jak ta Larkin miała wypadek zrozumiałem co to za serial) .To jest bardziej serial familijny jak typowe SF.Tak na prawdę UFO w tym serialu stanowi tło dla perypetii rodzinnych.Mamy dzieci budujące domki na drzewie,zbuntowaną młodzież i perypetie miłosne. Czyli to wszystko co w np. Klanie + światełka w wodzie:)

ocenił(a) serial na 5
__Daniel__

Ja dałem 5/10 (miałem dać 4, ale dołożyłem 1 pkt. za Fichtnera). Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle. W większości zgadzam się z Danielem - typowy amerykański serial, mocno rozwodniony obyczajowo, słowem: mało s-f, dużo familijnego ble-ble. Po 2 - 3 odcinkach zaczęło zwyczajnie wiać nudą. Jakoś dotrwałem do końca skuszony wysoką oceną na filmwebie. Na szczęście ktoś ze sponsorów stuknął się w czachę i nie poszli śladem "Lost", bo kolejnego sezonu zwyczajnie bym nie zdzierżył. Najlepszy był ten cały Szura czy jak mu tam... Facet normalnie mnie rozwalił - istny demon zła (koń by się uśmiał). Zdaje się, że żeby podkreślić jego mroczną naturę dali mu ruskie imię w miejsce nazwiska. James Frain I w tej roli po prostu przeraża. Aż strach się bać!
Już sobie wyobrażam 19 epizod piątego sezonu: Dr Mariel Underlay wraz z Larkin Groves zgodnie odprowadzają do szkoły (czyli na basen) swoje potomstwo, tzn. lekko licząc jakieś 3 tuziny; zastępca szeryfa Lewis Sirk zostaje kaznodzieją i na kolejnym kazaniu odpiłowuje sobie 128 ramię, podczas gdy na scenie pojawiają się knujący światową rewolucję pomarańczowych ksenomorfów Siergiej Sasza i Nikołaj Iwan (w tych rolach np. Rowan Atkinson i Jim Carrey - bez urazy, Jim).
Świecące pomarańczowo płaszczki wszystkich galaktyk – łączcie się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones