PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641140}
8,1 340
ocen
8,1 10 1 340
Izabela, królowa Hiszpanii
powrót do forum serialu Izabela, królowa Hiszpanii

Witam:) Czy wiecie przypadkiem, gdzie jest możliwość obejrzenia odcinków Isabel online z polskimi lub angielskimi napisami? Byłabym bardzo wdzięczna.

ocenił(a) serial na 9
gandziers

Online nie ma takowych. Ale za to wiem, gdzie można je zdobyć. Z angielskimi napisami. Jak do tej pory zostały przetłumaczone dwie serie.
Wyślij mi e-maila na adres: ladygeanna@onet.pl.
Jeśli się zdecydujesz i wyślesz wiadomość, to proszę, odpowiedź na mój post na tym forum, bo nie sprawdzam tej skrzynki regularnie, a wiadomości o odpowiedziach przychodzą na mój adres prywatny, którego nie chcę na forum publicznym podawać ;).

disneymaniaczka

Jest online, ale po hiszpańsku na rtve es

ocenił(a) serial na 9
kaczkas

Ale autorka nie pytała o wersję hiszpańską, tylko o taką z polskimi albo z angielskimi napisami, więc zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że nie ma takowych. Chyba, że mieszka na terenie Stanów Zjednoczonych, to owszem, jest takie miejsce, gdzie można obejrzeć to z ang napisami, całkiem ładnie zrobionymi. Ale w necie krążą i odcinki i ang napisy (ja zaczęłam robić polski przekład), tylko trzeba poszukać. Nie jest to skomplikowane. Parę haseł wstukać w google i po kłopocie. Nie będę tutaj rzucać stronami, bo zaraz ten komentarz zablokują ;).

disneymaniaczka

gdzie mozna po angielsku? ja ogladam po hiszpansku na rtve ale przynam, ze bardzo chetnie obejrzalabym te z USA. Dziekuje.

ocenił(a) serial na 9
laluna123

Jeżeli mieszkasz na terenie USA, to możesz obejrzeć online na DF. Nie mogę podać tutaj pełnej nazwy.

disneymaniaczka

ok. nie mieszkam. ale jest fajna i latwa aplikacja do tego :) tak ogladam np mundofox. dziekuje.

disneymaniaczka

a moge poprosic o tytul po angielsku? Bo wiadomo jak to z tymi tlumaczeniami i nie wiem czy szukac Isabel czy inaczej zatytulowali. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
laluna123

Wiesz, ta telewizja online jest koreańska i oni nie zmieniają tytułów raczej. "Isabel" to "Isabel". Poszukaj w google a znajdziesz nawet na polskich serwerach po angielsku, po hiszpańsku i po polsku nawet ci się zdarzy ;).

disneymaniaczka

dziekuje, :*

ocenił(a) serial na 9
laluna123

Nie ma sprawy. Ja robię przekład 4 odcinka dopiero, więc polecam wersję z ang napisami.

disneymaniaczka

Moje gratulacje.
Film wart jest obejrzenia.
Mam także pytanie na priv.

ocenił(a) serial na 9
kolbo12

Odpowiedziałam na twojego maila ;).

disneymaniaczka

Czy temat nadal jest aktualny? Jest możliwość otrzymania informacji nt. odcinków?

ocenił(a) serial na 9
n_agnes

Tak, temat jest nadal aktualny. Napisz na priv, jeśli sie da ;)

disneymaniaczka

wysłałam maila, na priv nie chce się wysłać ;)

disneymaniaczka

hej, temat nadal aktualny? potrzebuje 1 sezon po ang lub pl :)

ocenił(a) serial na 9
aga_niedzwiecka92

Obecnie nie mam w ogóle czasu i ochoty, żeby tłumaczyć, ale mam dwa sezony z angielskimi napisami. Napisz na maila: madzik.januszko@gmail.com

disneymaniaczka

Mogę też napisać?

ocenił(a) serial na 9
skuter1998

Jasne :)

disneymaniaczka

napisałam :)

ocenił(a) serial na 10
disneymaniaczka

Napisałem na email!

gandziers

Ostatnio nadrabiałam zaległości i czytałam Espanol, si gracias i był opisany właśnie ten serial. Opis był tak przekonujący, że postanowiłam poszukać więcej informacji na temat filmu i tak trafiła tutaj ;)
Również ponawiam pytanie, chciałabym obejrzeć serial po hiszpańsku, ale dodatkowo z napisami po angielsku, nie wie ktoś może gdzie jest takowa możliwość. Na rtv już byłam :3 ale zawsze lepiej jest mieć dodatkowo napisy po ENG, gdy się czegoś nie zrozumie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
@disneymaniaczka - nadal tłumaczysz te odcinki?

ocenił(a) serial na 9
Annevue

Nie zauważyłam wcześniej twojego komentarza - tak, dwa sezony są dostępne z angielskimi napisami. Jeśli jeszcze ich nie znalazłaś, napisz do mnie na priv albo na maila, którego podałam koleżance wyżej.

disneymaniaczka

Hej. Gdzie znajdę 2 sezon z angielskimi napisami?

ocenił(a) serial na 10
gandziers

Tymczasem TVP wreszcie poszło po rozum do głowy i wykupiło serial. Póki co 2 pierwsze odcinki są dostępne na TVP VOD pod nazwą "Izabela Królowa Hiszpanii" https://vod.tvp.pl/seriale,18/izabela-krolowa-hiszpanii-odcinki,380125/odcinek-2 ,S01E02,380223 Serial jest też emitowany na TVP 2 od poniedziałku do czwartku o 21:55.
Odcinki nie pokrywają się z oryginalną numeracją - są krótsze (42 minuty zamiast ok. 70) i niejako rozjechane - I odcinek oryginału kończy się w 3/4 II polskiej wersji. Póki co jednak nie zauważyłem, by z tej okazji dokonano jakichś cenzorskich wycięć ("momenty" z I odcinka na przykład zostały, mimo rekomendacji 12+).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones