Izabela, królowa Hiszpanii
powrót do forum 1 sezonu

TVP wreszcie poszło po rozum do głowy i wykupiło serial. Póki co 2 pierwsze odcinki są dostępne na TVP VOD pod nazwą "Izabela Królowa Hiszpanii" https://vod.tvp.pl/seriale,18/izabela-krolowa-hiszpanii-odcinki,380125/odcinek-2 ,S01E02,380223, serial jest też emitowany na TVP 2 od poniedziałku do czwartku o 21:55.
Odcinki nie pokrywają się z oryginalną numeracją - są krótsze (42 minuty zamiast ok. 70) i niejako rozjechane - I odcinek oryginału kończy się w 3/4 II polskiej wersji. Póki co jednak nie zauważyłem, by z tej okazji dokonano jakichś cenzorskich wycięć ("momenty" z I odcinka na przykład zostały, mimo rekomendacji 12+).

manoflowicz

Przyznam że początkowo zaciekawiłem się serialem lubię produkcje historyczne ale niestety akurat ten serial po kilkunastu wyjątkowo mnie nie zainteresował. Wine w tym upatruje w stylu produkcji czuje jakbym oglądał przydługą telenowele z której pod koniec obcinka niewiele wynika, do tego dochodzi jednak drętwe aktorsko zwłaszcza główek bohaterki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones