PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860229}

Izzy w świecie koali

Izzy's Koala World
7,7 94
oceny
7,7 10 1 94
Izzy w świecie koali
powrót do forum serialu Izzy w świecie koali

Rewelacja!

ocenił(a) serial na 10

Przepiękny serial, idealny do oglądania całą rodziną, moja siedmiolatka jest nim absolutnie zachwycona! Do największych zalet programu należą: edukacja (dziecko uczy się o naturalnych warunkach życia koali), wzbudzanie empatii (Izzy do każdego zwierzątka podchodzi z troską i czułością) oraz przepiękne zdjęcia (wrażenie robią zarówno ujęcia zwierząt, przyrody jak i australijskich krajobrazów).
Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że główna bohaterka, 12-letniqa dziewczynka, WRESZCIE jest przedstawiona tak, jak chciałabym by moja córka postrzegała 10-13-letnie dziewczynki. Izzy biega na bosaka, wspina się po drzewach, lubi piesze wycieczki i pomaga swojej mamie w opiece nad chorymi zwierzętami nie przywiązując nadmiernej wagi do swojego stroju czy wyglądu, jak to niestety zbyt często bywa u coraz młodszych dziewczynek.
Historie poszczególnych koali są świetnie opowiedziane i oglądając serial przywiązujemy się do każdego z nich na równi z główną bohaterką. Jednak twórcy dbają o to, by widz wiedział, że koniec końców każde ze zwierząt musi wrócić do swojego naturalnego środowiska, co również ma walor edukacyjny.
Ostatni plus - fajna ścieżka dźwiękowa i przeurocze animacje, które sprawiają, że serial jest tym chętniej oglądany przez najmłodszych widzów. Dla mnie 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones