Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)
Jak poznałem waszą matkę: Sezon 6 Jak poznałem waszą matkę Sezon 6, Odcinek 14

Ostatnie słowa

Last Words 21m
8,6 2 044
oceny
8,6 10 1 2044
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum s6e14

s06e14

ocenił(a) serial na 10

jak wam się podobał?
mnie znudził szczerze mówiąc.

ocenił(a) serial na 5
EpicFail

Strasznie słabo.

To ma być serial komediowy, gdybym chciał oglądać melodramat oglądał bym mode na sukces, czy coś.

Śmiesznych scen w zasadzie zero...

Zresztą nawet gdyby odpuścić komediowy charakter, to czemu miał służyć ten odcinek? Przecież zakończenie było idiotyczne. Jeśli jego ojciec nie nagrał by tej wiadomości, tylko rzeczywiście było słychać "kieszeń" to uczyniłoby związek ojciec-syn gorszym?

Odcinek 1/10

ocenił(a) serial na 10
konradw4

A czego sie spodziewaliscie po 13 odcinku, gdzie na samym koncu dowiaduje sie o smierci ojca?! Że bedzie beka na pogrzebie?... Zalamka...

ocenił(a) serial na 10
konradw4

zgadzam się z konradw4

twórcy himyma potrafią zrobić z jakiejś okropnej tragedii coś śmiesznego nie obrażając nikogo/nic. np. Kiedy pod koniec pierwszego sezonu lilly opuściła marshalla. Początek II sezonu, gdzie marshall głęboko przeżywał rozstanie, był bardzo dobrze zrobiony, był ciekawy i śmieszny

ocenił(a) serial na 10
EpicFail

Najwidoczniej doszli do wniosku, że ze śmierci nie będą żartować.
Bardziej mnie dziwi w serialu komediowym samo zdarzenie: śmierć, aniżeli to że następstwa zdarzenia nie są śmieszne/zabawne.

ocenił(a) serial na 10
Eversummer

A co takiego dziwnego jest w pojęciu "śmierci" ? Serial ciągnie się przez bite 6 lat, więc chyba oczywiste było, że w końcu zdarzy się taki moment.....
A jeśli chodzi o żartowanie z czyjejś śmierci, to uważam to conajmniej nie na miejscu. Ten serial zawsze zawierał mądre morały i przestrogi dla ludzi i nie jest inaczej w tym przypadku.

ocenił(a) serial na 9
EpicFail

A mnie się odcinek bardzo podobał. Pierwszy taki w historii.

mark1618

Bardzo dobry odcinek. Kompletnie nie rozumiem komentarzy, przecież była tam cała masa humorystycznych scen, na pewno oglądaliśmy ten sam odcinek?

_Szaman_

Odcinek był niezły, a najważniejsze moim zdaniem w tym odcinku jest to, że Barney zdecydował się poznać swego ojca.

ocenił(a) serial na 10
Shaggy144

racja - myślę że właśnie o to chodziło. o to, żeby coś doprowadziło Barney'a do poznania swojego ojca.

ocenił(a) serial na 8
madalione

cały odcinek był świetny moim zdaniem; uszanowali śmierć ojca Marshalla a przy tym udało im się wprowadzić parę śmiesznych lecz niezbyt narzucających się gagów; a zakończenie(biorąc pod uwagę że Barney to moje ulubiona postać)było piękne, na ten moment czekałam od naprawdę bardzo dawna :)

EpicFail

Ja się nie nudziłem :) nie zawsze musi być strasznie śmiesznie... choć ogólnie z odcinka na odcinek robi się ten serial coraz mniej fajny i zaskakujący.... no i kiedy wreszcie pokażą przyszłą żonę głównego bohatera... to by trochę rozkręciło serial... bo gdzieś od połowy 5 sezonu scenarzyści gdzieś się pogubili, a szkoda bo moją świetnych aktorów...

ocenił(a) serial na 9
mabel

odcinek nie byl jednym z najsmieszniejszych, ale i tak mi sie podobal. wlasnie troche szkoda ze zmniejszony jest watek zony Teda. zakonczenie jak zwykle bylo dobrym zakonczeniem odcinka:)

ocenił(a) serial na 10
EpicFail

wlasnie tymi odcinkami ten serial pokazuje ze jest swietny i wszechstronny.
a przede wszystkim probuje przedstawic historie jakiegos zycia w ktorym niestety smierc tez sie zdarza.

EpicFail

Trochę znudził mnie długi monolog Marshalla, ale całościowo OK.

ocenił(a) serial na 5
jack19

taaa...to było do przewidzenia, że w końcu jego ojciec się odezwie. Tylko po co było o tej maści?? To wcale nie było śmieszne. Raczej taki "gruboskórny" żart, mogli go sobie darować. Miałam nadzieję, że na końcu wyrżną się wszyscy na śniegu, albo Barney "nadzieje się" na ławkę i w końcu uda się Marshalla rozśmieszyć. Niestety brak było sensownego zakończenia....

aklime16

Odcinek inny. Trzeba spojrzeć na to z innej perspektywy. Jak wcześniej dominik_rau napisał śmierć to część życia. Jest to serial komediowy ale dla mnie to coś więcej , bo nie pokazują bezsensownego humoru ale w każdym odcinku widzę drugie dno i morał z niego wychodzący .Dla tego po obejrzenie epizodu można się zastanowić nad różnymi rzeczami . Serial zmusza do refleksji - wg. mnie nie ma na celu tylko bawić ale również uświadamia różne rzeczy. Za to go kocham ;) . Pozdrawiam pozytywnych wariatów ;p

EpicFail

Odcinek jest dobry jako część większej całości, ale faktycznie jak się czeka 2 tygodnie to trochę zawodzi.
Jestem przekonana, że jak kiedyś będę powtarzać serial i oglądać 6 sezon po kilka odcinków na raz to będzie on pasował idealnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones