Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)
Jak poznałem waszą matkę: Sezon 6 Jak poznałem waszą matkę Sezon 6, Odcinek 15

Och, złotko

Oh Honey 21m
8,8 2 155
ocen
8,8 10 1 2155
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum s6e15

Najnowszy odcinek 6x15

ocenił(a) serial na 9

Co sądzicie o nowym odcinku? Po dwóch nieco smutnych epizodach na tym można się nawet pośmiać ;)

SPOILER
"- Who's ur daddy?
- Who's ur daddy?" ...i płacz Barneya :D
KONIEC SPOILERA

ocenił(a) serial na 10
Kaleval

Jedno słowo. Rewelacyjny. Kocham to :D

ocenił(a) serial na 10
Kaleval

Czy mi się wydaję czy Honey zagrała Katy Perry??

ocenił(a) serial na 9
brygi87

Dobrze Ci się wydaje...

ocenił(a) serial na 10
Kaleval

Lałem ze śmiechu jak Barney się popłakał :D Najlepszy serial komediowy jaki oglądałem (nie licząc "dwóch i pół"). Nie wiem czy wiecie ale Zoey grała też w pierwszych paru sezonach doktora housea. Fajna laska tak na marginesie, lubiłem ją w Housie i tu też ją lubie dlatego serial jest wg mnie jeszcze lepszy. Pozdro :)))

ocenił(a) serial na 10
brygi87

odcinek to najlepszych nie należał ale tak 6/10 był w porządku :) końcówka trochę podniosła ocenę :) No to myślę że sezon 6 (końcówka) będzie skupiac się na odnalezieniu Ojca Barneya :)

Dobrzan92

Prześwietny odcinek :) jeden z lepszych w tym sezonie. Najlepszy był Marshall z tym swoim telefonem ha ha

marcin2a1

aa i dobry debiut Katy Perry ps. świetne cycki ^^

ocenił(a) serial na 8
marcin2a1

Przeciętny jak na ten serial, ale dobry w ogóle. Marshall jako pierwszoplanowa postać bardzo dobrze sobie radzi.

ocenił(a) serial na 9
sandslp

serial swietny, odcinke super ;) ciekawy jestem ile Zoey i Ted beda razem, bo bardzo mi sie podoba taka para;]

ocenił(a) serial na 10
Dobrzan92

Jakbyś uczył się angielskiego to nie przeoczyłbyś wszystkich zabawnych sytuacji gapiąc się w napisy. Jak dla mnie odcinek zajeb*sty

ocenił(a) serial na 9
brygi87

ja oglądam z napisami i nadal jest świetne. Ale ja mam podzirlną uwagę, więc... Co innego lektor. to już porażka.

ocenił(a) serial na 9
brygi87

aktorka od Zoey grała dr. Allison Cameron w Housie. Świetna aktorka.

ocenił(a) serial na 10
Kaleval

Nie czytam co piszecie :D
Powiedzcie mi proszę skąd mogę ściągnąć ten odcinek???
Wcześniejsze odcinki dostałam na płytkach. I nie mogę znaleźć nigdzie :(

ocenił(a) serial na 8
kasia12088

wpisujesz w google "how met mother peb" klikasz pierwszy link, jedziesz do ostatniej strony,

ocenił(a) serial na 10
kasia12088

Dobra znalazłam, sorry! :)

kasia12088

Kate Perry zagrała w tym odcinku :O

ocenił(a) serial na 10
Kaleval

megaaa dobry odcinek caly czas lałem :D:D

ocenił(a) serial na 9
Kaleval

łooo :D nie no to jak Ted podszedł do Zoey... aż zrobiłam powtórkę :)
w sumie pasuje ona do opisu. Blondynka, mogła być tą współlokatorką ale studia.
Ale w sumie może być żoną Teda :P

ocenił(a) serial na 9
Kaleval

odcinek naprawde fajny 9,5/10. Smieszna scena z Barney'em i bardzo ciekawy watek, ktory dobrze sie skonczyl:) p.s. ten odcinek liczy rowne 21min?

ocenił(a) serial na 10
lukasz12548

Właśnie to samo miałam się pytać xD
Bo jakoś dziwnie się skończył jak Marshallowie skoczyli z radości POCAŁOWALI SIĘ i jakby w połowie czegoś ktoś przerwał xD
Jest coś dalej???

Dobry odcinek, Najlepszy Barney jak się rozryczał i te jego 4 Noble, Jankesi i coś tam jeszcze hehehe :D
Nie sądziłam, że Kate jest blondynką hehe :D

ocenił(a) serial na 7
Kaleval

Krótko, ale na temat awesome odcinek! :D

Jeden z lepszych w tym sezonie

Kaleval

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY EPIZOD W SEZONIE. JAK DLA MNIE BEZKONKURENCYJNIE:) COŚ ZACZYNA SIĘ DZIAĆ;)

Kaleval

świetny odcinek, ale uważam, że katy perry zagrała b. sztucznie :)

jak dla mnie najlepszy odcinek w tym sezonie :)

Kaleval

Odcinek po prostu genialny. Właśnie za takie epizody kocham ten serial :)

white_tiger_3

No niestety Zoey nie będzie z Tedem :p dlaczego? W którymś odcinku jest powiedziane, że Ted spotka "waszą matkę" (tak wiem dziwnie to brzmi) na ślubie, wtedy była pokazana scena jak siedzieli przed kościołem i Ted z Marshallem założyli się, że będzie padał deszcz. Zapewne pozna ją po tej mistycznej parasolce.

Licassith

No i jak wyjaśniliby dlaczego Zooey była współlokatorką postaci Rachel Bilson, w czasie gdy była żoną Kapitana? Zostaje jeszcze wątek powiązania "matki" z uczelnią, ale to na upartego da się jeszcze rozwiązać. A sam odcinek dobry.

_Szaman_

no i jeszcze to, że Ted znałby raczej imię kuzynki swojej żony :)
powiedział przecież wyraźnie, że nie pamięta jak miała na imię a wszyscy opowiadając sobie tą historię mówili o niej "Honey.
wychodzi na to, że to jeszcze nie Zoey. a szkoda bo to czekanie powoli zaczyna robić się męczące.

ocenił(a) serial na 10
mc_gajwer

Dziwne macie podejście IMO :)
Ja chcę jak najpóźniej dowiedzieć się kto jest jego żoną, bo prawdopodobnie będzie to ostatni odcinek serialu. Kocham ten serial i mam nadzieję, że pograją jeszcze kilka sezonów :)
A poza tym oglądam serial dla zabawy, a kto jest jego żoną w sumie mało mnie interesuje :D

kasia12088

Popieram. Dla mnie zdanie w stylu "Dzieci, i tak właśnie poznałem waszą matkę" powinno być ostatnią linijką w serialu.

kasia12088

Dokładnie tak. Mam nadzieję, że ten moment nastąpi jak najpóźniej bo to oznaczałoby koniec tego świetnego serialu ;)

ocenił(a) serial na 10
kasia12088

Mi się wydaje, że po poznaniu matki będzie jeszcze kilka odcinków, ślub, jakieś ciekawe historie itp ;p

ocenił(a) serial na 7
KasekG

Matką na pewno nie będzie blondynka... Bo w którymś odcinku jak był ze stellą to było wytłumaczone, że gdyby ona była matką to wyglądali by inaczej i były pokazanie dzieci z blond włosami. a mają ciemne włosy...

ocenił(a) serial na 10
Kaleval

serial świetny ale odcinki coraz gorsze ,to juz nie to samo co na początku .pierwsze 3 sezony były po prostu rewelacyjne i oceniam je na 10\10 zas najnowszy sezon co najwyżej na 7\10.

ocenił(a) serial na 1
mrysio

Mi się wydaje, że można by jakoś logicznie wytłumaczyć to, że Zoey jest matką, bo już ją zdążyłem polubić (choć zdecydowanie za szybko wkupiła się w łaski całej paczki). I nie chcę, żeby ostatnie słowa brzmiały "i tak poznałem waszą matkę" - chcę się dowiedzieć, co było później! Choć prawdą jest, że scenarzyści mogą nie podołać wyzwaniu (wszak oczekiwania co do matki są wielkie - musi być jakąś sexy krejzolą :P) i sami zrezygnują z dalszego prowadzeniu tej historii.
Ted & Zoey - jestem na tak, ale pewnie nie dane im będzie długo pobyć ze sobą (a może jakiś trójkąt na zasadzie Ted-Zoey-Matka?)

Kaleval

Jeden z lepszych odcinków tej serii, jak nie najlepszy. Wiadome było, że Ted będzie w końcu z Zoey. Ale rozmowy Marshalla przez telefon po protu wymiotły. Do tego Katy Perry i płaczący Barney. Cudo!

użytkownik usunięty
xBlue

na początku kanadyjka żarło spaliła po czym mówi że myślała że piekarnik w C pokazuje, tyle że gdyby tak było to by przecież nie spaliła bo C < F -.-

właśnie o to chodzi, skoro C<F, to im większą temp ustawisz myśląc, że ustawiasz w C, tym wyższa będzie ona w F..

ekhm, przemyślałam to
masz rację, bezsens.

ocenił(a) serial na 9

Skąd wiesz, że chodziło o fahrenheity a nie kelwiny?

ocenił(a) serial na 5
Wickerie

Bo w USA temp. podają w Fahrenhaitach. To jest podstawowa wiedza z lekcji fizyki chociażby:]

ocenił(a) serial na 9
aklime16

Cóż, nie wiem jak ciebie, mnie nie uczono na fizyce jakim "systemem" posługują się w USA ;) Chociaż z własnych "obserwacji", nazwijmy to, różnych programów made in USA, popularnonaukowych głownie, wynikło, że najczęściej posługuję się tam stopniami kelwina. Może tylko w środowisku naukowym? Nie wnikam.
W każdym razie, wtedy miałoby to sens. A wątpię, żeby scenarzyści aż taką gafę palnęli ;)

ocenił(a) serial na 9
Wickerie

W USA podają temperaturę głównie w Fahrenheitach, natomiast w środowiskach naukowych (gł. wsród fizykow, astronomów) bez względu zresztą na kraj, najczęściej stosuje się Kelviny. Takie jest moje skromne zdanie w tej kwestii...
A co do błędów scenarzystów to nie takie błędy w filmach się przecież zdarzają...

ocenił(a) serial na 5
Wickerie

Czego teraz uczą w tych gimnazjach... ;]

ocenił(a) serial na 9
aklime16

Nie rozumiem tylko po co te szyderstwa i osobiste wycieczki. Gimnazjum - jak i szkołę średnią - mam dawno za sobą. I naprawdę fakt, że nie wiedziałem w jakich jednostkach wyraża temperaturę przeciętny Amerykanin nie jest imo powodem do wstydu.

ocenił(a) serial na 9
Kaleval

A ja ze względu na "wyrobioną" opinię na temat tego serialu nie oceniam odcinków, ponieważ dla mnie każdy jest dobry i coś ciekawego wnosi. ; )

ocenił(a) serial na 7
Kaleval

Ja również od razu zwróciłem uwagę na ten piekarnik. Ostatnio miałem identyczną sytuację, z tym że jedzenie nie spaliło się, wręcz przeciwnie xD

Co do całości odcinka to super! Oj dawno się tak nie uśmiałem na HIMYM

Humerus

odcinek mega :D

jeden z moich ulubionych w tym sezonei i w ogóle :D

mistrzostwo to wg mnie:
- prowadzenie rozmowy Marschala z cała resztą (+ matka i brat hahah)
- "who's your daddy" - normalnei sie popłakałam ze smiechu :>
- i text "oh honey", który juz wszedł do mojego słownika ;)

:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones