Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)
Jak poznałem waszą matkę: Sezon 6 Jak poznałem waszą matkę Sezon 6, Odcinek 16

Dzień Zdesperowanych

Desperation Day 21m
8,6 1 993
oceny
8,6 10 1 1993
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum s6e16

Odcinek 6x16

ocenił(a) serial na 5

Co sądzicie o tym odcinku? Ja powiem tylko jedno W KOŃCU!! W końcu powrót do starego, dobrego HIMYM. Oby więcej takich. A od siebie proszę tylko o jeszcze jakiś, choćby wzmiankowo, wątek "matki", a będę w pełni usatysfakcjonowana :)

5/6

ocenił(a) serial na 9
aklime16

Rzeczywiście jeden z lepszych odcinków tego sezonu, Barney jako Predator AWESOME xD
No i ta Nazanin Boniadi w roli Nory jest very hot i fajny głosik tudzież akcent :p

ocenił(a) serial na 5
gambitx7

Akcent typowo angielski :)

ocenił(a) serial na 9
aklime16

Mnie o dziwo też się bardzo podobał, choć i tak niech Matka wróci w końcu! :)

ocenił(a) serial na 10
mark1618

Zgadzam się, odcinek super, no i ten PREDATOR :D

aklime16

Mnie osobiście odc.15 podobał się najbardziej w 6 sezonie. Ten był troszkę nudny.Jest to oczywiście moje zdanie ;)

ocenił(a) serial na 9
esiu093

tez uwazam ze slabszy od poprzedniego odcinka. ale i tak byl dobry. no wlasnie jak juz bylo wspomniane Barney-Predator:D

ocenił(a) serial na 10
aklime16

15 > 16

ocenił(a) serial na 1
lubie_placki

Ano, 15 lepszy od 16, ale tak czy siak, było ciekawie. Ktoś już wysnuł teorię (w innym temacie), że Nora może być matką. Mam nadzieję że nie, i liczę też na to, że z Barneyem nie będzie. Nienawidzę brytyjskiego akcentu i w ogóle jakoś mi się ta dziewczyna nie spodobała. Zoey za to jest fajna (niektórzy porównują, że nudna jak Stella, tu się nie zgadzam - Stella była TRAGICZNA, Zoey jest słodka :P).
Pozdro!

ocenił(a) serial na 7
Arthaniel

Według mnie jeden z gorszych odcinkow w historii How i met. Nudy nudy nudy! I mało zabawny.

ocenił(a) serial na 10
zielonommi

wg mnie najlepszy odcinek tego sezonu,znów było czuć ten klimat z pierwszych 3 sezonów.

ocenił(a) serial na 10
mrysio

Brytyjski akcent i uroda "laski" Barneya po prostu wymiata w tym odcinku :))) Motywy Predatora. Nie jest to najlepsze wg mnie najlepszy to był z Czarną przyjaciółką Robi od serialów kanadyjskich magia podtekstów wymiatała ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones