Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)
Jak poznałem waszą matkę: Sezon 7 Jak poznałem waszą matkę Sezon 7, Odcinek 14

46 minut

46 Minutes 21m
8,3 2 114
ocen
8,3 10 1 2114
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum s7e14

s07e14

ocenił(a) serial na 8

Nie wiem jak Wam, ale mi się bardzo podobał ten odcinek. Barney jako gang leader, i poszukiwanie fuse box'a przez Marshalla było bardzo fajnie zrobione :) How i met your Barney hehe :D Moim zdaniem odcinek jeden z najlepszych z tego sezonu :)

ocenił(a) serial na 7
DoubleS

Taki sobie i mocno naciągany. Wątek Robin i Kevina mnie irytował.

użytkownik usunięty
Gabrielle_de_Lioncourt

Robin ciągle irytuje

ocenił(a) serial na 10
Gabrielle_de_Lioncourt

No! JAk do cholery psycholog (psychiatra?) mógł sie nie znac tak prostego mechanizmu:)

ocenił(a) serial na 8
fantynaaa

Terapeuta?

ocenił(a) serial na 10
DoubleS

Zgadzam się fajny idcinek. Jednocześnie wątek Robin i Kevina rzeczywiście jest irytujący. Nie pasuje Kal Penn do tego serialu moim zdaniem.

użytkownik usunięty
DoubleS

Odcinek znakomity rządzi hehe oceniam go dobrze uśmiałem się ocenam go 7/10

Słyszałeś kiedykolwiek o interpunkcji ?! Sorry, ale robi sie słabo, gdy czyta się twoje posty. Chyba, że masz 10 lat-wtedy zrozumiem.

ocenił(a) serial na 9
krokiet69

znalazł się zakompleksiony polonista będzie chodził po necie i ludziom błędu wypominał. Niech sobie każdy pisze jak chce panie idealny

Gambit171

Jaki idealny ? To nie pierwszy raz, gdy nie rozumiem, co pisze buldok. A do zakladania nowych wątków w kolejnych odcinkach różnych seriali jest pierwszy. Więc to on che usilnie zabłysnąć,
a nie ja. Skoro tobie nie przeszkadza, że ktoś nie szanuje odbiorcy i za każdym razem pisze na odwal się, to twój problem obrońco uciśnionych. Jakieś minimum przyzwoitości powinno być
zachowane. A tak w ogóle to jak już to - wypominał błędy, a nie błędu :-)

ocenił(a) serial na 10
krokiet69

Nie rozumiesz bo zrobił błąd? Widywałam juz błędy, które utrudniały odbiór wypowiedzi, ale tutaj jest wszystko klarowne. To nie jest wątek dotyczący poprawności językowej. Jego komentarz jest zupełnie zwyczajny i pomocny dla osób, które zastanawiają się, czy obejrzeć odcinek.

Pozdrawiam.

fantynaaa

Bądźmy poważni. Naprawdę komentarz napisany jak przez 10 latka, kalekim jezykie, bez żadnej merytorycznej treści jest dla ciebie pomocny ? Nie mówiacy tak naprawde nic o odcinku ? Komu ma pomóc i w czym ? kto go powaznie potraktuje ? Sa tu dziesiątki innych, naprawdę ciekawych i tresciwych postów. ten omawiany taki nie jest. Dla mnie z twojej wypowiedzi wylewa sie hipokryzja.

Również pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
krokiet69

Dopiero teraz zauważyłam, ze dwa razy go ocenia. A może rzeczywiście zrobił to dwa razy;) Skoro dwa razy go ocenił, to znaczy, że warto go obejrzeć i sprawdzić dlaczego. Czasem wole to niż spoilery.
A tak poważnie, poza tym, że dużo osób pisze tu bardzo niedbale to nie lubię pomiędzy nawet bardzo dziwnymi komentarzami czytać poprawek, bo wytrąca mnie to z rytmu i zapominam, o czym czytałam.
A przypuszczenia ile ktoś może mieć lat są okropne. Np niedawno ktoś przypuścił, że nie czytam książek i mam 13 lat.

fantynaaa

Ktoś, kto przyczepił się ciebie zwyczajnie przesadził, albo jest wredny. Moim zdaniem piszesz poprawnie i składnie. Zazwyczaj straram sie nie czepiac, ale czasem nie daje rady ;-)

Gambit171

No niestety, "niech sobie każdy pisze jak chce" się nie sprawdza. Nie popieram, co prawda, złośliwego czepiania się literówek, ale poświęcenie minuty na przeczytanie własnego postu zanim się go opublikuje w celu wyeliminowania ewentualnych błędów to nie jest wielka sztuka ani wielkie wymaganie. Już odpuszczam ortografię - ktoś może faktycznie mieć z tym problemy, albo być zwyczajnie strasznie leniwy/głupi. Ale niech to chociaż graficznie jakoś wygląda, bo czasami aż nerwy biorą.

ocenił(a) serial na 8
DoubleS

mnie się też bardzo podobał - czołówka Barneya i zastępcy Lily i Marshala rządzą :) Chociąz szczerze mówiąc myślałam, że striptizerka Lily pozna wąsatego Marshala i się zakochają :)

ocenił(a) serial na 7
DoubleS

Nie podobał mi się ten odcinek, dałam 5/10. I te sztuczne LEGEND... cośtam w tym odcinku słabe :(

ocenił(a) serial na 8
galadriela

racja, legen... dary wyszło mizernie

jedyna rzecz, która mnie rozbawiła, to opening z Lepszą Lily i nowym Marshalem :P

DoubleS

Dla mnie odcinek genialny, naprawdę trzymał poziom ;)

ocenił(a) serial na 10
DoubleS

ten odcinek miał swoje dobre i złe strony ale ostatnie zdanie swoją prawdziwością po prostu zamiata oraz diametralnie zmienia odczucie odcinka dla mnie bardzo dobry odcinek i nie mogę doczekać się następnego

ocenił(a) serial na 9
Greatevil

najbardziej zyebany odcinek ze wszystkich, jakie do tej pory wyszły, ani jednego śmiesznego momentu, widać, że grane na siłę, NPH też jakiś inny.

Jedyny fajny tekst, że ich loża/miejsce (booth) jest tam, gdzie są razem w piątkę, ale na boga, to jest serial komediowy, a nie obyczajówka na temat potęgi przyjaźni.

Gdzie się podziały odcinki, takie jak: The Pineapple Incident, Game Night, Spoiler Alert, The Bracket, Intervention, The Three Days Rule, Glitter, czy nawet pierwsze trzy z tego siódmego sezonu...

ocenił(a) serial na 10
tejon7

zgadzam się z powyższym, czekam na powrót starego dobrego HIMYM. Dawno nie było już żadnego odcinka, w którym Ted byłby na pierwszym planie. No i czekam na kolejne wskazówki co do ślubu Barneya!

DoubleS

Jak dla mnie to generalnie jeden z lepszych odcinków tego sezonu, chociaż rzeczywiście pierwsze trzy były świetne, to później bywało z tym już bardzo różnie...

wątek Robin i Kevina kiepski... ogólnie wątek tej dwójki jest beznadziejny i zgadzam się, że aktor grający Kevina za nic do serialu nie pasuje. Robin chyba najlepiej wypadała przy Barneyu, wtedy to wyglądało jakoś naturalnie.

dwie "nowe" czołówki niesamowite! nowa Lily i nowy Marshal świetni, a pijany Ted po prostu uroczy:) mam tylko nadzieję, że nie będą przesadzać z tym ojcem Lily, bo może to się szybko zrobić irytujące.

DoubleS

bardzo dobry odcinek ;) ale widać że zaczyna się już od 6. sezonu robić "tatusiowato" i teraz to już dociągnięcie serii do końca i wyjaśnienie losów bohaterów, skupienie się na nich.

ocenił(a) serial na 8
steepien

myślę że właśnie o to chodzi by było coraz bardziej "tatusiowato",ponieważ bohaterowie się starzeją i byłoby dziwne gdyby się nie zmieniali

ocenił(a) serial na 10
DoubleS

O co chodzi z "nowym marshallem i nową lilly"?

ocenił(a) serial na 9
Zakk Wylde

Nie wolisz dowiedzieć się tego z odcinka?

Możliwe spojlery!
A co do odcinka to nawet, nawet.
"Nowa" czołówka była fajnym zagraniem:)
Marshall również fajnie wypadł w tym odcinku.
Pijany Ted. We wcześniejszych odcinkach był już ten motyw, ale uważam, że dalej bawi.
Nowy M&L też było dobrym pomysłem.
Jak dla mnie R&K nie są wcale irytującą parą. Spodobała mi się myśl Kevina (ta ostatnia o piątce).
Barney też miejscami był zabawny (rozbawił mnie tym brokatem na twarzy).

Ogólnie odcinek nie wniósł nic nowego nad czym można się zastanawiać do następnych odcinków.
Ocena ode mnie 7/10.

ocenił(a) serial na 10
lukasz12548

Spojlery nigdy mi nie psuły zabawy:) Lubię wiedzieć czego się spodziewać. Do końca 6 sezonu widziałem wszystkie odcinki. Czekam sobie na zakończenie 7, żeby go łyknąć w całości. Mimo wszystko interesuje mnie o co chodzi.
Więc jak? wyjawi mi ktoś?:P

ocenił(a) serial na 9
Zakk Wylde

No to spojleruje:)


M&L wprowadzili się już do domku na przedmieściach, więc reszta grupy "straciła" ich. Barney wymyślił w klubie ze striptizem, że potrzebują nowego Marshalla i Lilly. A więc nową Lilly jest jej sobowtór - Jasmine i jej chłopak (typowy Rosjanin). Razem z nimi Ted, Robin i Barney przemierzają NY:)

Coś w tym stylu:)

ocenił(a) serial na 10
lukasz12548

Wow, dzięki:) Mam nadzieję, ze to tylko taka podpucha:D

ocenił(a) serial na 10
DoubleS

super odcinek, choć bardzo nie w stylu HIMYM ;) mimo tego jeden z najlepszych sezonu.

ocenił(a) serial na 10
DoubleS

Wie ktoś z jakiego filmu jest ten motyw kiedy marshal błąka się po domu w ciemnościach? Co do odcinka to fajny, od 6 sezonu mojego odczekiwania są mniejsze więc rzadziej się rozczarowuje i staram się cieszyć jeśli coś nie wyjdzie

ocenił(a) serial na 8
kingarthur

Mi to się z piłą kojarzy xD

ocenił(a) serial na 10
kingarthur

mi się skojarzyło z Blair Witch Project, jak po lesie ganiali z kamerami w nocy ;)

ocenił(a) serial na 7
kingarthur

"Blair witch project" też, jednak chyba bardziej odnosiło się to do "Rec" :) Odcinek całkiem niezły.

ocenił(a) serial na 8
DoubleS

wreszcie jakiś dobry odcinek w tym sezonie :D
i zgadzam się z resztą - Robin i Kevin to żenada.

foxmulder

Taki sobie. Czołówka fajna, ta nowa :)

Ucieło mi (nie wiem czemu) ostatnie ok 1-2 minuty...coś się ciekawego działo? jakieś ważne rzeczy?

so3

u mnie z kolei na serialeonline jest tylko niecałe 17 minut serialu... -.-

so3

u mnie z kolei na serialeonline jest tylko niecałe 17 minut odcinka... -.-

jgfgh

na iitv**info jest cały

Catarina90

dzięki wielkie :)

foxmulder

Według mnie sezon 7 jest lepszy od 6. Męczył mnie wątek z ojcem Marshalla, teraz wszystko wróciło do normy.

ocenił(a) serial na 9
DoubleS

Z odcinka na odcinek jest coraz gorzej nuda, flaki się wywracają w porownaniu do pierwszego sezonu

ocenił(a) serial na 10
Gambit171

Zgadzam się.
Generalnie to ten serial stał się nudny i mało zabawny. Ani to nie idzie do przodu, ani to śmieszne... taka obyczajówka się z tego zrobiła.
Jak tak dalej będzie to 7/10... gdyby nie ciekawość kto będzie matką i nadzieja, że może następny odcinek będzie zabawny jak niegdysiejsze to już bym sobie dał spokój..

spiwi

Zgadzam się w 100%...

ocenił(a) serial na 3
jgfgh

Odcinek bardzo dobry, ogólnie uważam że najnowszy sezon, jest świetny, ale ten odcinek był naprawdę zabawny, a ostatnia scena, bardzo miła. Ogólnie oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 9
spiwi

Prawda to. Nieśmieszne, nieciekawe odcinki, nic się nie dzieje w kwestii przyszłej żony Teda, Mashall i Lilly są najbardziej irytującą parą filmową chyba w ogóle, jaka kiedykolwiek wystąpiła w filmie/serialu, niby Robin i Barney się kochają, ale jakoś nic z tym nie robią, ot tak zapominają o tym, Ted stał się postacią drugoplanową, bo teraz ważne jest to, że Lilly w ciąży, Robin ma nowego chłopaka, ale nadal przecież baaardzo kocha Barneya, Ted stał się nieważny, przyszła żona nieważna.
Chyba zbyt wiele się spodziewam po tym serialu albo mam dziwne poczucie humoru, bo mnie ten odcinek wynudził. Podobnie jak w poprzednim, sceny z Marshallem i Lilly przewijałam, nie bawią mnie ich 'przygody' ni trochę. A, cholera, większość z Was pisze, że to najlepszy odcinek sezonu, superfajny, śmieszny, miły i wreszcie serial wraca na dobre tory. No kurde, nie widzę tego, wymuszone żarty, powracanie do czegoś, co wcześniej nieco śmieszyło (bar, Sandy), scenarzystom brak chyba pomysłów na to, co dalej w serialu robić.

ocenił(a) serial na 9
DoubleS

Ktoś wie kiedy następny odcinek? Bo na wiki zawsze jest tak z wyprzedzeniem jest data amerykańskiej premiery a tym razem nic, mam nadzieje ze nie będziemy znowu musieli czekać prawie miesiąc jak ostatnio pomiędzy odcinkiem świątecznym a noworocznym...

ocenił(a) serial na 9
thepussywagon

Sorry za podwójne "jest"

ocenił(a) serial na 8
thepussywagon

Kolejny odcinek już dzisiaj, za kilka godzin do oglądniecia na CBS, no chyba ze masz na mysli wersje PL z lektorem na comedy central czy gdzieś, to nie mam pojęcia..

DoubleS

Kolejny odcinek 7x15 - "Drunk Train" 13 lutego, na filmwebie jest błąd. Info z samego źródła - strona cbs
http://www.cbs.com/shows/how_i_met_your_mother/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones