PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828868}

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

How to Sell Drugs Online (Fast)
7,0 15 309
ocen
7,0 10 1 15309
5,0 3
oceny krytyków
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)
powrót do forum serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

Świetny! Polecam!

ocenił(a) serial na 9

Co tak mało o nim informacji? Toż to zasługuje na rozgłos jak inne netflixowe produkcje! Natknąłem się na niego jakieś parę godzin temu i w parę godzin obejrzałem pierwszy sezon (zakończony pozostawiając niedosyt niestety) i już wyczekuję drugiego. Bardzo oryginalny ze świetnym doborem aktorów, dobrze napisanym scenariuszem i moim zdaniem z mistrzowskim soundtrackiem. Naprawdę przemyślanie zostało tutaj zrobione przełamywanie czwartej ściany. Ja się bawiłem wyśmienicie podczas oglądania, a nawet w kilku momentach się głośno zaśmiałem. W dodatku plusuję w opór za to, że jest to niemieckie kino, do którego mam duży sentyment i szacunek. Miejmy nadzieję, że twórcy już robią lub mają kolejny sezon, bo naprawdę nie mogę się doczekać!

ocenił(a) serial na 9
David_Muller

Jeszcze taki bonus ode mnie, dwie ciekawostki. 1. Szkoła, do której chodzą bohaterowie nazywa się Anton Köllisch Gymnasium. Anton Köllisch był to człowiek, który stworzył MDMA. 2. Jeden z komentujących na instagramie (nie pamiętam, w którym odcinku) ma na nazwisko Kassböhrer. To nazwisko nosi jeden z głównych twórców serialu - Philipp Kassböhrer.
Założę się, że takich smaczków jest o wiele więcej i jeśli ktoś jakieś zauważył proszę pisać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones