PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494535}

Jak to się robi w Ameryce

How to Make It in America
7,6 3 041
ocen
7,6 10 1 3041
Jak to się robi w Ameryce
powrót do forum serialu Jak to się robi w Ameryce

Pilocik bardzo przyjemny. Zgadzam się ,że to wizja serialu Entourage gdyby Vinnie Chase nie został sławny. POLECAĆ!

Wojtek_dpo

też jestem dopiero po pilocie ale zapowiada się naprawdę super serial, z ostateczną oceną wstrzymam się jeszcze jednak do trzeciego odcinka

ocenił(a) serial na 8
Wojtek_dpo

Pozycja obowiązkowa dla fanów Entourage i miłośników kultury amerykańskiej.

ocenił(a) serial na 8
adamale

"dla fanów Entourage" - myślę że większej zachęty nie trzeba, oby był równie rewelacyjny, choć obawiam się że to niemożliwe

ocenił(a) serial na 8
Pauleta

Rzeczywiście, sukces Entourage ciężko będzie pobić, niemniej jednak, pierwszy sezon HTMIA był dobrym prologiem i mam nadzieję, że nadchodzący 2. sezon będzie jeszcze lepszy,

ocenił(a) serial na 7
adamale

z zapowiedzi można wywnioskować, że sezon drugi będzie kosmiczny!
mam tylko nadzieję, że powróci Julie <3.

ocenił(a) serial na 8
adamale

No i skończyłem, faktycznie klimatycznie podobny do Entourage, nie ta sama półka, jednak gdyby miał więcej sezonów to kto wie... wielka szkoda, że anulowano, HBO po raz drugi mnie zawiodło :(

ocenił(a) serial na 8
Pauleta

Pierwsze 2 sezony dały świetne podwaliny na stworzenie fajnej historii, równie ciekawej jak ta w Entourage. Wciąż nie wierzę, że HBO zdecydowało się anulować HTMIA :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones