PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494535}

Jak to się robi w Ameryce

How to Make It in America
7,6 3 039
ocen
7,6 10 1 3039
Jak to się robi w Ameryce
powrót do forum serialu Jak to się robi w Ameryce

Zobczaylem cale How to make in American w jeden dzien i teraz mam niesamowity glod na podobne seriale.

Prosze o propozycje, chcialbym zeby te seriale mialy to cos co ma 'How to make it...', tzn.:
- soundtrack
- niezbyt oklepany scenariusz
-po prostu zeby nie byl taki mainstreamowy jak HIMYM czy Gossip Girl.


Wielkie dzieki za pomoc!

ocenił(a) serial na 9
kwak007

Entourage. Mój ulubiny serial. Dwa pierwsze sezony "tylko" dobre, ale później - rewelacja. Właśnie "How to make it in America" miało być następcą Ekipy. No i najważniejsze, "Entourage" jest domknięty. Tzn. było aż 8 sezonów + zakończenie wątków. Także bardzo polecam :)

PieczykM

Wielkie dzieki, na pewno obczaje. Jakies inne propozycje? Chcialbym miec jakis wybor.

ocenił(a) serial na 9
kwak007

Tak podobnego, drugiego serialu chyba nie ma. Ludzie wspominają "Californication", ale ja nie widzę podobieństwa i naprawdę nie potrafię wskazać coś innego niż "Entourage". Osobiście oglądam jeszcze "Supernatural". Co prawda zupełnie inny klimat, ale ma świetny soundtrack (jeżeli kogoś taka muzyka kręci) oraz Big Bang Theory (geekowe klimaty). Oba mogę Ci polecić, ale jak już wspomniałem, jeżeli szukasz czegoś podobnego do How to make it in America - To tylko "Entourage".

PieczykM

Zgadzam się. Entourage! Z tymże.. Ekipa to odwrotność How to make it in America. Tam Vinnie Chase gwiazdą już jest a tu Ben zaczynał od zera i dopiero chciał być na szczycie. Ale polecam z całego serca, trzy razy przeleciałem wszystkie sezony. Must watch

ocenił(a) serial na 8
kwak007

Oczywiście "Ekipa" jest najbliższa "Jak to się robi w Ameryce"
Podobne w minimalnym stopniu kumple,rodzina, amerykan life

SKINS
http://www.filmweb.pl/serial/Skins-2011-604048

Shameless
http://www.filmweb.pl/serial/Shameless-2011-554657

ocenił(a) serial na 10
kwak007

dla fanów How To Make It In Ameroca tylko ENTOURAGE!! :D chociaż u mnie to działło odwrotnie hehe czyli zaczęłem od EKIPY (w trkakcie zaczełem ogl. HTMIA) :)))

ocenił(a) serial na 8
londontown

no dobra, ale jeśli ktoś już obejrzał wszystko to co wymieniacie? szkoda, że zawiesili ten serial. muzyka, zdjęcia - ideał...

ocenił(a) serial na 8
kwak007

mogę polecić też misfits, też świetna muzyka i nieszablonowy scenariusz. do tego made in uk

użytkownik usunięty
kwak007

Entourage mistrzostwo. Mi się bardziej podobał od How to make it in America :]

ocenił(a) serial na 8
kwak007

Mi podoba się serial "girls" ("dziewczyny"), seriale może nie są specjalnie podobne, ale na pewno nie przypomina "gossip girl".
W "girls" też akcja dzieje się w Nowym Jorku (wydaje mi się, że w tych okolicach po których kręcą się bohaterowie HTMIA), soundtrack jest ok, klimat mi bardzo pasuje, postacie wydają mi się dość nieszablonowe i ciekawe, poza tym chyba oba seriale są prod hbo. W każdym razie polecam.

ocenił(a) serial na 10
kwak007

Entourage obowiązkowo! :D niedługo szykuje se kontynuacja w postaci filmu :))

ocenił(a) serial na 7
kwak007

To ja jeszcze dodam Suits
http://www.filmweb.pl/serial/W+garniturach-2011-585726

maciek9907

Teraz doszło jeszcze Ballers- takie Entourage tylko z footballem amerykańskim w tle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones