PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782404}

Jak zostałem Rosjaninem

Kak ya stal russkim
7,3 409
ocen
7,3 10 1 409
Jak zostałem Rosjaninem
powrót do forum serialu Jak zostałem Rosjaninem

I co? Kurcze to jest taki fajny serial. Uwielbiam go. I co, tylko 20 odcinków 1. serii, dostępne tylko na YT, po rosyjsku. CO TO MA BYĆ?! Rosja i Rosjanie vs Polacy - tak! Gdy skupimy się na ludziach, a nie na polityce, bo ta nie daje rady. Abstrahując już od tego i skupiając się na serialu -> świetny, wyluzowany, zabawny. A tu ktoś dał ciała z produkcją kolejnych odcinków. I znając życie będzie tak jak inne seriale, które naprawdę przyjemnie się oglądało, np Ekstradycja, Fala zbrodni, ... Niedokończone. Buuuuuu! Za to G jak G...no, Na Wspólnej i inne szmiry kręcą od dekad, i będą pewnie kręcić przez kolejne dekady, mimo że pomysłów już brakuje na fabułę, przy której dało by się przynajmniej nie zwymiotować. Natomiast Как я стал русским - ode mnie ocena 11/10. Dzięki temu serialowi swoją drogą, zacząłem uczyć sie podstaw języka Rosyjskiego, a stamtąd kolejne kroki do realizacji celu bycia poliglotą. A więc... ZDRÓWKO!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones