PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782404}

Jak zostałem Rosjaninem

Kak ya stal russkim
7,3 409
ocen
7,3 10 1 409
Jak zostałem Rosjaninem
powrót do forum serialu Jak zostałem Rosjaninem
ocenił(a) serial na 7
velkoper

Na youtube są wszystkie odcinki, ale w oryginale ;)

ocenił(a) serial na 8
velkoper

Też chce właśnie obejrzeć na Kino Polska,tym bardziej że teraz jest w HD,a serial może być ciekawy i mam nadzieje że śmieszny ;)

użytkownik usunięty
jazdowicz2666

Fajny, szczerze polecam. Nie to, co film z 2018, który jest kontynuacją wątku Anatola Anatoliewicza Platona i jego córki. Wyraźnie widać jednak w obu fakt oddziaływania łapy politycznej rządu. Jak z USA byli na topie, to oczywiście niby prześmiewczo z Amerykańca, ale de facto pokazywali, że da się razem żyć. Inna sprawa, że głównego bohatera grał Polak. Miał być 2 sezon ale się nie podobało, że Polak, więc skończyło się na pierwszym. A film pełnometrażowy z 2k18? Ponownie temat zmanipulowany politycznie. Tym razem z USA mają na pieńku to uśmiech w stronę Chińczyków. No i wszystko przerysowano w drugą stronę - ku słońcu i przyjaźni rusko-kitajskiej. Ciekawe studium porównawcze. Polecam w wolnej chwili obejrzeć i zestawić. Polityka aż bije po oczach. Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones