PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711133}

Jane the Virgin

7,5 13 163
oceny
7,5 10 1 13163
Jane the Virgin
powrót do forum serialu Jane the Virgin

Naprawdę nie sądziłam, że ten serial mnie kiedyś zaskoczy! A tu taki szok. Koniec odcinka, Michael umiera i parę lat w przód. Naprawdę jestem ciekawa co będzie dalej. Na jaki ślub wybierała się Jane? Matki, babci, a może Rafaela? Albo kogoś jeszcze innego?
Rose... To jest już tak nudne, że aż wkurzające. Wciąż powraca jako ktoś inny. Niech sobie Luisa znajdzie kogoś innego, bo ten wątek jest irytujący.
Lubię Bruca, mam nadzieję, że jego związek z matką Jane przetrwa (odzywa się tęsknota za "Gotowe na wszystko", gdzie grał Carlosa ;D)

Ogólnie to (według mnie):
+ śmierć Michaela
+ akcja serialu rusza parę lat w przód
+ Rafael bierze odpowiedzialność za własne czyny
+ Bruce

- Rose
- Rogelio (bardzo go lubię, ale w tym odcinku jego wątek był dla mnie nudny)
- szantaż Anezki i jej nowego męża, jak się okazuje
- Petra próbująca nawiązać więź z bliźniaczkami (to mogłoby być fajne, gdyby to jakoś głębiej przedstawili :) )

Iza94

Niezwykle mocny zwrot akcji :P. Nie byłąm fanką duetu Michael-Jane ale szkoda mi go teraz. Sprytnie to ustawili pokazują szczęśliwą rodzinkę z wielkimi planami żeby uśmiercić mężusia, typowe zagranie ale działa bo człowiek bardziej emocjonalnie do tego podchodzi :). Co do Rose to podpisuje się pod Twoją opinią, ale nie kibicuje Bruceowi bo chciałabym żeby Xo była z Rogelio

Iza94

Zakończenie naprawdę niespodziewane, nie sądziłem że zdecydują się uśmiercić kiedykolwiek kogoś z głównej obsady..ale duży plus za odważne działania, do tego przeskok czasowy..no może serial w końcu wróci do formy, bo jak do tej pory nudnawy ten 3 sezon.

Iza94

Przeskok świetny!
I Mateo starszy. Tamtego nie lubiłam, a ten jest przeuroczy, śmieszny i jak ładnie mówi! Zachwycam się tym chłopaczkiem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones