PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711133}

Jane the Virgin

7,5 13 175
ocen
7,5 10 1 13175
Jane the Virgin
powrót do forum serialu Jane the Virgin

Telenowela i CW-owy serial w jednym! Podoba mi się, bardzo zabawny (pomijając może te wątki kpiące z religii).

ocenił(a) serial na 8
P_Halliwell

Telenowala + CW = super połączenie :D Kocham tego lektora, dopiski oraz babcię Jane ^^ Oczywiście także całą fabułę i innych bohaterów.

Julcia1259

Ja tak samo :D Dopiski i lektor są super :D I babcia Jane też, bardzo kochana, tylko nie wiem, dlaczego jako jedyna mówi po hiszpańsku :P

ocenił(a) serial na 8
P_Halliwell

Bo po co ma mówić po angielsku skoro hiszpański to jej język narodowy, a one ją rozumieją, tak samo jak ona rozumie je. Ten hiszpański jest właśnie super :D Taka idealna hiszpańska telenowela ^^

ocenił(a) serial na 9
Julcia1259

Popieram - uwielbiam te wstawki hiszpańskie. Uwielbiam przejaskrawienie :D oraz bohaterki. Bardzo sympatyczna rodzinka :D

ocenił(a) serial na 7
P_Halliwell

Lektor jest najlepszy hah :D Oglądam wiele seriali i powiem szczerze - komediowy jest niezłą odskocznią od tych wszystkich poważnych ;)

ocenił(a) serial na 8
P_Halliwell

Jeszcze w ostatnim odcinku te prawdziwe wypowiedzi Michaela i Rafaela, no po prostu genialne <3 no i to efektywne zejście po schodach :3 Chciałabym więcej klaty Rafela <3 :c

ocenił(a) serial na 8
Julcia1259

*Rafaela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones