PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711133}

Jane the Virgin

7,5 13 175
ocen
7,5 10 1 13175
Jane the Virgin
powrót do forum serialu Jane the Virgin

HMM

użytkownik usunięty

Ciąża, sztuczne zapłodnienie? przypadkowo? brzmi jak z tego serialu polskiego "majka" czy jakoś tak

ocenił(a) serial na 9

TAK, ale Majka to nie orginalny pomysl polski o ile mi wiadomo, a jesli chodzi o Jane the Virgin, to bardzo polecam. Jest to telenowela, ktora jest jednoczesnie parodia telenoweli. Swietny narrator, swietni bohaterowie, ilosc telenowelowych absurdow niezliczona, a scenarzysci ciagle czyms zaskakuja, ogolnie naprawde dobra komedia !!!

użytkownik usunięty
kuradomowa84

To wiadomo, większość polskich seriali typu Majka czy BrzydUla prosto w serce i inne kicze są raczej ściągnięte z pomysłów zagranicznych ;) Ale tak mi się skojarzyło.

Oglądałam ostatnio pierwszy odcinek, raczej nie gustuje w takich klimatach ale może z braku laku :D W końcu na wakacje większość seriali ma przerwę ;)

ocenił(a) serial na 9

Ja tez właśnie szukam czegoś nowego, ale co do Jane nie poddawaj się po pierwszym odcinku, puzniej się rozkręca ;)

użytkownik usunięty
kuradomowa84

Ja akurat oglądam bardzo dużo seriali i jak mam zaczynać nowe to właśnie w okresie wakacji jak już tych moich ukochanych nie emitują :D haha

ocenił(a) serial na 9

a co polecasz ?

użytkownik usunięty
kuradomowa84

Nie wiem czy lubisz.. Bo ja idę bardziej w stronę kryminału, horroru, fantastyki.

Supernatural
The Vampire Diares
The originals
Bates Motel
American Horror Story
The flash
My mad fat diary (to akurat dramat, młodziezowy bardzo)
Teen wolf


i chyba tyle z takich oglądanych "namiętnie" od pierwszego sezonu bez opuszczania jakiegokolwiek odcinka :D

ocenił(a) serial na 9

Sproboje ten American Horror Story a i podziwiam za wytrwanie przy The Vampire Diares :)

użytkownik usunięty
kuradomowa84

Też się podziwiam. Po 3 sezonie to już tasiemiec, a ten ostatni sezon.. W sumie zastanawiam się nad oglądaniem dalej. Zobaczę może ze dwa odcinki bo raczej wątpię żeby to było coś naprawdę dobrego.

ocenił(a) serial na 9

Ja próbowałam ten ostatni sezon, ale nie dało się..ostatnio odkryłam dwa fajne seriale, Chicago fire i Chicago Pd, jak nie widziałaś to polecam!

ocenił(a) serial na 7

Oba są na podstawie wenezuelskiej "Juana la virgen".. Moim zdaniem Majkę potraktowali jak typową telenowelę, za to Jane The Virgin to bardziej parodia telenoweli, w której bawią się całą konwencją. Miałam zamiar na początku serial zbojkotować, gdyż ze stacji The CW usunęli świetnie rozkręcające się "Star-crossed", lecz gdy w końcu stwierdziłam, że dobra, zobaczę jeden odcinek i zdecyduję, wciągnęłam się na dobre :) Więc z mojej strony polecam :)

użytkownik usunięty
aicrod

Nie wiedziałam na podstawie jakiej telenoweli jest "Majka" bo szczerze mówiąc nie lubię tego typu klimatów. Ale może się wciągnę. Akurat teraz zaczęłam oglądać Pretty Little Liars i pomiędzy pracą jestem totalnym no lifem. Bo chce skończyć oglądać przed premierą 6 sezonu. Chociaż nie uda mi się to, chociażby nie wiem jak mnie wciągnął. A wciągnął bardzo.

Tak.. Star crossed też oglądałam. Podobnie jak The lottery i Gates. Wszystkie skasowali po pierwszym sezonie. ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones