PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711133}

Jane the Virgin

7,5 13 156
ocen
7,5 10 1 13156
Jane the Virgin
powrót do forum serialu Jane the Virgin

Jane

ocenił(a) serial na 10

Czy tylko mnie Jane tak irytuje? Cały czas z siebie robi największa ofiarę i wszystko musi być tak jak ona chce, tak samo z tym, ze jak Michael coś odwalił to leci do Rafaela, a jak Rafaell coś odwali to wraca do Michaela. Cały czas wodzi ich za nosy, pomimo tego, ze dalej jest „dziewica” to zachowuje się jak panna lekkich obyczajów..

ocenił(a) serial na 5
YoungAndBeautiful

Nie tylko Ciebie tak irytuje postać Jane,śmiało mogła bym podpisać się pod Twoimi słowami. Mnie drażnią jeszcze jej miny gdy wygląda jak mała małpka...

YoungAndBeautiful

Uwielbiam ten serial, ale mam to samo odczucie... Jak ona mnie wkurzam i to jej zachowanie jak dziecko sama nie wie czego chce... I te miny

ocenił(a) serial na 5
YoungAndBeautiful

Jedyna irytująca postać to główna bohaterka o wyrazie twarzy śniętego karpia. O ile przyjemniej by się to oglądało bez niej ;)

YoungAndBeautiful

Nie tylko Ciebie !
Właśnie skończyłam cały sezon i uważam, że za irytującą Jane stoi jeszcze bardziej irytująca jej rodzina w postaci babci i mamy.
3jka hipokrytek. Starsza 2jka stoi ewidentnie za wydłużoną ścieżką do szczęścia z Rafem.
Z czasem stwierdziłam, że Jane nie zasługiwała na Rafa.
Zachowywała się jak hipokrytka, gdy jego ojciec zmarł, tylko na nią musiała skupić się atencja itd. nic dziwnego, że pracował miał ambicje chciał przyszłości o odchorować żałobę.
Niema to jak zapomnieć, że ojciec ukochanego zginał z rąk macochy. I hotel się sypie od morderstw.
I zarzucanie mu, że posługuje się pieniędzmi potem żeby z nich korzystać nie miała problemu. Sama szastnęła 5 tys na autobus później jak miała kasę. Fakt Raf był z bogatej rodziny, ale zarządzał hotelem i zarabiał. W słowach Jane miałam wrażenie, że Raf nie może być dobrym człowiekiem bo ma pieniądze.
Babcia hipokrytka co do dziewictwa i seksu.
A matka jeszcze większa wciskała Jane Michael, nawet jak ta w książce i kartkach pisała o uczuciach do Rafa. A sama wyszła za aktora i mieszkała w willi ;)

ocenił(a) serial na 10
YoungAndBeautiful

Oj mnie tez irytuje strasznie, zgrywa świętą a jest wiecznie niezdecydowana. Nie wie czego tak naprawdę chcę wodzi za nos facetów a potem wielce jaka to ona pokrzywdzona. Wtrąca sie do wszystkiego jakby ktoś ją prosił. Jak dla mnie najlepsze postacie to Petra która przeszła niesamowitą metarmorfoze i bawi do łez. Tak samo Rogelio ojciec Jane też smieszna i przyjemna postać Michael też mnie mega irytował w serialu Jane juz go niechciała a był natrętny ciągle za nią łaził. Rafael też jakos mi nie przypadł do gustu raz kochał Jane potem nagle chciał do Petry wrócić później znów do Jane. Wiem.to tylko serial ale żeby aż tak nie wiedzieć czego sie chcę i raz kochać kogoś innego potem znów kogoś innego poczym wracać do poprzednego partneraDobrze chociaż, że postacie drugoplanowe były zabawne i ciekawe i tak nie irytowały.

Ama97

Ona gra według scenariusza a Wy się rozpisujecie jakby to była wasza koleżanka xddd grałaby inna typiara to by tez się tak zachowywała weźcie dorośnijcie

ocenił(a) serial na 10
stasiu_zar

Ja nie mówie o aktorcę bo ją lubię. Potrafie odróżnić prawdziwe życie od serialu bądź filmu. Chyba wyraźnie napisałam, że chodzi mi o postać a nie aktorkę więc proszę nie takim tonem do mnie xD Pozatym od tego jest ten serwis żeby komentować no to skomentowałam i wyraziłam opinie na temat POSTACI.

ocenił(a) serial na 10
stasiu_zar

Chyba logiczne jest to, że to strona na temat serialu więc na forum piszę o postaci a nie o aktorcę gdybym chciała napisać na temat aktorki co o niej myśle zrobiłabym przykładowo tu na osobnej stronie gdzie jest sama aktorka a nie serial lub na jej IG pod zdjeciami ale tego nie zrobię ponieważ nie znam jej osobiście aby móc ją oceniać jakim jest człowiekiem, no jedynie bym mogła ocenić jej grę aktorską, bo tyle to widziałam a nie jej życie osobiste lub jaka jest z charakteru. Tak, że bez spin bo źle Pan zrozumiał moją wypowiedź xD Tak czy siak pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones