PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711133}

Jane the Virgin

7,5 13 163
oceny
7,5 10 1 13163
Jane the Virgin
powrót do forum serialu Jane the Virgin

Połowa 3 sezonu

ocenił(a) serial na 8

Strasznie polubiłam ten serial, wciągnęłam się ale to co wydarzyło się w 3 sezonie to jakaś masakra. Totalnie nie rozumiem po jaką cholerę uśmiercili Michaela... Przecież zaczynała się robić już taka fajna historia, można było zrobić więcej wątków z ich małżeństwem, jak sobie radzą z różnymi sytuacjami życiowymi, ich wspólne wzloty i upadki. Wiem już (niestety z komentarza bez ozn że to spoiler), że ma wrócić z jakąś amnezją ale to już chyba będzie wątek na siłę. W ogóle wiadomo czemu zdecydowano się na taki ruch? Był jakiś powód czy to po prostu pomysł scenarzystów?
Do połowy trzeciego sezonu serial był mega przyjemny, lekki, taki w sam raz po ciężkim dniu ale od tej sytuacji z Michaelem serial zaczął mnie męczyć. Liczę, że z czasem znów się rozkręci ale i tak nie będzie to to co było.

ocenił(a) serial na 8
zoha_filmweb

Ja jestem w połowie 5 sezonu ale oglądałam serial z dużymi przerwami, łącznie chyba jakoś 1.5 roku. Od początku serialu męczące jest dla mnie to, że Jane nie może zdecydować miedzy Michaelem a Rafem i to jest główny wątek tego całego serialu. Uśmiercili Michaela co bardzo przeżyłam bo byłam #teammichael ale ten jego powrót to było już totalne dno. Moim zdaniem nie wiem jak skończy się serial ale najlepiej by było jakby Jane była sama albo wgl poznała kogoś innego, całkiem obcego bo ile już można słuchać o tych dwóch bohaterach na których i tak nie może się zdecydować i postępuje głupio albo ona albo to znowu oni jak ją odrzucają. W prawdziwym życiu jednak czasami się pali mosty i to chyba dobrze :) bo idzie się naprzód

ocenił(a) serial na 8
hania_daria

Też byłam trochę zmęczona tymi ciągłymi przepychankami między nimi, dlatego wolałabym gdyby właśnie po ślubie Jane i Michaele pokazali ich wspólne problemy takiego życia codziennego. Rafeal mógł ułożyć sobie życie z kimś innym i mógłby powstać z tego zupełnie nowy wątek.
Fakt mógłby się ktoś nowy pojawić, choć w 5 sezonie pojawia się nowa osoba ale szybko się ten wątek kończy. Nie będę zdradzać zakończenia ale mimo wszystko gdzieś tam mnie usatysfakcjonowało, finalnie każda osoba była szczęśliwa, a chyba o to chodziło przez te 5 sezonów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones