PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711133}

Jane the Virgin

7,5 13 170
ocen
7,5 10 1 13170
Jane the Virgin
powrót do forum serialu Jane the Virgin

Premiera zaplanowana jest na październik, jestem bardzo ciekawa serialu, czekam z
niecierpliwością :)

YoasiaZ

Ja również, od jakiegoś czasu wyczekiwałam, nowego komediowego serialu. Fabuła i zwiastun wyglądają zachęcająco, liczę, że będzie dobry :)

pniewskaa

opis przypomina mi nasz polski serial (majka czy jakoś tak na tvn leciał) mam nadzieje że ten nie będzie aż tak denny

ocenił(a) serial na 8
YoasiaZ

Pierwszy odcinek całkiem fajny, zapowiada się naprawdę niezła rozrywka na jesienne wieczory.

malaika_freespirit

gdzie oglądałas ?

ocenił(a) serial na 8
virginia_virgi

i itv.inf o Bez tych spacji oczywiście, ale inaczej nie chcieli opublikować odpowiedzi :)

malaika_freespirit

no własnie tez tam oglądam seriale :D tylko czekam na napisy ;d

ocenił(a) serial na 8
virginia_virgi

Ja sobie jakoś radzę bez napisów, ale niektórzy mają tam naprawdę dziwny akcent.

malaika_freespirit

no ja to bym tylko zrozumiała jakby chociaż napisy po ang były :D hihi ;d

ocenił(a) serial na 8
virginia_virgi

Ja oglądałam przez słuchawki i powiem wam, że w jednej słuchawce mówili po angielsku a w drugiej po hiszpańsku. Na początku myślałam że mam gdzieś jakiś filmik w tle włączony...

YoasiaZ

Dziwi mnie taka słaba ocena... Moim zdaniem to świetna satyra na telenowelę, cudownie wręcz wyśmiewa schematy tego gatunku, a główna bohaterka jest po prostu urocza :D

nutria_00

świetny serial :D

virginia_virgi

wiecie co to za aktor co gra ojca Jane bo skądś go kojarzę

virginia_virgi

No cóż, jest to dość popularny aktor telenowel hiszpańsko-języcznych. Mógł ci niejednokrotnie śmignąć na ekranie na tvn czy puls :)

ocenił(a) serial na 9
virginia_virgi

o czym właściwie jest, jaki to gatunek? taki nastolatkowy, czy nie tylko?

ocenił(a) serial na 9
Miska84

edit obejrzałam 3 odc i zdecydowanie nie-nastolatkowy, świetny i śmieszny :D !

Miska84

ja właśnie się zabieram za 3 odcinek :d

ocenił(a) serial na 9
nutria_00

dokładnie, tylko że w 1 odc jest akcja jak w telenoweli przez miesiąc :D

YoasiaZ

Mnie pilot średnio się podobał, ewidentnie chcieli wcisnąć jak najwięcej wątków ale na szczęście dalej akcja nieco zwalnia. Świetna satyra na telenowele, których swego czasu wiele oglądałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones