PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711133}

Jane the Virgin

7,5 13 156
ocen
7,5 10 1 13156
Jane the Virgin
powrót do forum serialu Jane the Virgin

REWELACJA!

ocenił(a) serial na 9

Dopiero teraz odkryłam to cudo, kończę 4 sezon i czekam na kolejny. Byłam sceptycznie nastawiona a tu takie zaskoczenie, przywiązałam się do tej szalonej rodziny, śmiałam i płakałam razem z nimi :)

ocenił(a) serial na 8
aguska_filmaniak

Mam dokładnie takie same odczucia! Myślałam, że format telenoweli nie przypadnie mi do gustu i myślałam, żeby odpuścić jak obejrzałam pierwszy odcinek, ale zrozumiałam urok tego serialu. Super połączenie cech telenoweli, a jednocześnie zawarcie poważnych życiowych problemów :)

ocenił(a) serial na 10
aguska_filmaniak

Ja przed chwilą również skończyłam 4 sezon! I jedyne pytanie jakie mi siedzi w głowie, to to kiedy będzie 5???

klaudiatofil

27 marca 2019 ;c

ocenił(a) serial na 9
aguska_filmaniak

Tak samo! Myślałam, że nie lubię takich seriali, ale nie mogę się oderwać. I też płaczę i śmieję się razem z nimi, raz mi się zdarzyło głośno klasnąć, tak się ucieszyłam. Mój mąż stwierdził, że mnie nie poznaje :) Szczerze mówiąc, sama siebie nie poznaję ;)

ocenił(a) serial na 9
aguska_filmaniak

chyba wszyscy mamy te same odczucia :D Netflix podpowiadał mi ten serial od dawna i po opisie odstawiałam z przekąsem. 10 dni temu włączyłam pilot, bo chciałam czegoś krótkiego do obejrzenia w przerwie innych zajęć i...zajęcia poszły w odstawkę, plany na ten tydzien tez, a ja właśnie skonczyłam nie dosypiając finałowy odcinek :) Niby przesłodzone, chwilami kiczowate, chwilami zbyt telenowelowe, za płaczliwe- a oderwać się nie można i przestać płakać z nimi i smiać się i zastanawiać, jak kolejne zawirowanie albo spisek kryminalny rozwiążą :) Naprawdę super serial :)

aguska_filmaniak

Ten serial nudny jak flaki z olejem

aguska_filmaniak

Ten serial jest głupi i nic gorszego nigdy nie widziałam przecież nie można kogoś zaplodnic z powietrza wtf???!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones