PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711133}

Jane the Virgin

7,5 13 156
ocen
7,5 10 1 13156
Jane the Virgin
powrót do forum serialu Jane the Virgin

Przez caly serial da się zauważyć rozwój każdej postaci. Z początku nienawidziłam Petry a teraz ją uwielbiam uważam, że to najlepsza postać. Natomiast mega rozczarowała mnie postać Alby, jest tak wielką hipokrytką, że głowa mała, całe życie wmawiała Jane o kwiatku, mówiła córce ze jest zła bo spotyka się z facetami, <<< uwaga spoiler>>>, a sama jak ma poczekac miesiąc żeby wyjść za mąż to nie może 1 dnia bez sexu wytrzymać i ślub odbywa się następnego dnia, litości... Nie pierwszy i nie ostatni raz mnie zawiodła.
Reszta postaci idzie raczej na plus z reguły nie jestem wybredna, lecz Alby nie mogę znieść.

Tak czy siak serial jest całkiem niezłą komedią, luźny i odprężający, zawiera ogrom romansu, z życiowymi i wymyślonymi problemami, oraz odrobiną kryminału.

ocenił(a) serial na 1
Nika909

Co do Alby, całkowicie się zgodzę. Nie doszłam aż tak daleko z oglądaniem, dałam sobie spokój po tym jak Petra miała być w ciąży po wykradzionej próbce z laboratorium. Ale do rzeczy; mnie od początku irytowała postawa Alby. Wmawiała wnuczce że seks to grzech a jak się okazuje-nie w momencie kiedy ona ma na niego szansę. Typowa hipokrytka, w kościele zawsze pierwsza, wymaga od innych nienagannego życia i zachowania natomiast sama przymyka oko jeśli nadarza się okazja.

Wydaje mi się że ten wątek z nią miał pokazać jak ludzie uważający się za nade religijnych (żyjących w czystości) postępują w życiu naprawdę. Seks to biologia, rzecz naturalna a nie grzech ciężki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones