PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6546}

Janka

6,7 3 897
ocen
6,7 10 1 3897
Janka
powrót do forum serialu Janka

Obecnie TV Kultura przypomniała ten serial,który uważam za arcydzieło tego typu twórczości telewizyjnej.Tu nie ma wad:scenariusz,plenery,gra aktorska.zwłaszcza Agnieszki Kruk ,muzyka Dębskiego i Korzyńskiego są niedoścignionym wzorcem.Serial ciepły,pokazujący siłę prostych uczuć jak przyjaźń,dobro,pierwsza nieskalana miłość.Jedyna gorycz jaka pojawia się po obejrzeniu Janki to widzi się w zderzeniu ze współczesnymi serialami degrengoladę polskiej twórczości telewizyjnej.Raz ,że nie ma zupełnie twórczości dla młodzieży,dwa nie promuje się żadnych wartości.Wystarczy obejrzeć seriale produkowane przez TVN,Polsat czy także TVP. Kompletny upadek.Nawet właściwie już nie istnieją seriale,nie ma par odcinkowej opowieści,są tylko "opery mydlane" koszmarne tasiemce typu Klan,Pierwsza miłość,Na wspólnej.które tylko zabierają czas widzą ,nie niosą niczego,po 3 dniach zapomina się w ogóle o treści tych "dzieł".O starych serialach takich jak Janka,Dziewczyna i chłopak,7 stron świata ,Rodzina Leśniewskich itd będzie się pamiętało zawsze.

thanau

zgadzam się najlepszy polski serial bardzo lubię go oglądać ze względu na Agnieszkę Krukównę szkoda że nie pokazuje się w filmach, wiem tylko że poświęca się teatrowi i gra w spektaklu Klara w teatrze powszechnym, poza Krukówną podobała mi się Żółkowska, Merle, podobał mi się Wons i Kowalewski w tym serialu.

ocenił(a) serial na 9
thanau

Dobrze napisane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones