PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6546}

Janka

6,7 3 897
ocen
6,7 10 1 3897
Janka
powrót do forum serialu Janka

pierścień

ocenił(a) serial na 7

Zawsze chciałam mieć taki pierścien jaki miała Janka. Dlaczego teraz te nasze seriale sa takie na jedno kopyto i bezpłciowe??

ocenił(a) serial na 8
azumi79

:) Ja też :P Jak byłam mała to zakładałam po kolei pierścionki mojej z nadzieją, że któryś zadziała :) A teraz to w serialach tylko strzelaniny, romanse, zdrady .. A dla młodszej widowni to już w w ogóle jakaś straszna kaszana .. jakaś "Hannah Montana" czy coś w tym guście ..

fffiona

zgadzam się z wami to jest dużo lepsze od hannah montany czy władcy much.

azumi79

Ten czarodziejski pierścień w "Jance" był pewnie inspirowany pierścieniem z serialu "Arabela".

ocenił(a) serial na 7
lalala

Prawdopodobnie tak.

azumi79

Moja mama ma srebrny pierścień z dużym błękitnym przezroczystym "klejnotem" i oczywiście w tamtych czasach zakładałam go i przekręcałam na palcu, tak jak Janka ;D

ocenił(a) serial na 6
azumi79

Dlaczego? Bo Polacy uważają się za gorszych i gonią ślepo za zachodem małpując tamtejsze pomysły. To po pierwsze. Po drugie, nie licząc TVP, które ma co raz gorszych prezesów, to pozostałe stacje, które są stacjami komercyjnymi, żyjącymi z reklam, mają w zarządach zagranicznych udziałowców i to oni decydują, jakie gówno nam puszczą w kinie czy w TV. Uważają, że jeśli coś podoba się na Zachodzie, to nam też się spodoba. Niestety Polacy są mamieni i ogłupiani od lat, wpajanym tekstem, że Zachód jest lepszy. Brak wiedzy o własnym narodzie, o własnej kulturze, brak wiedzy o genialnych Polkach i Polakach pogłębia ten stan. Polacy nie wiedzą o takich rzeczach jak to, że wycieraczki do samochodu wymyślił Polak. No i na koniec... dodaj też jakość aktorów, którzy zamiast zająć się aktorstwem, to co raz częściej zajmują się polityką, czy jakimiś wiecami na ulicach w obronie czegoś tam.

ocenił(a) serial na 8
filmonieznawca

Niestety - święta racja. Dziś idzie się na łatwiznę, byle tylko kasę z tego wytrzepać, :( A ludzie coraz bardziej lecą na byle co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones