PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110938}

Jeśli nadejdzie jutro

If Tomorrow Comes
7,8 879
ocen
7,8 10 1 879
Jeśli nadejdzie jutro
powrót do forum serialu Jeśli nadejdzie jutro

Super

ocenił(a) serial na 10

Niesamowity serial.Ze wzruszeniem wspominam czasy kiedyto będąc młoda oglądałam
odcinki w TV gdy tylko serial był powtarzany. Z miłą chęcią zaszyłabym się w domu
i obejrzała go jeszcze raz od poczatku do końca podziwiając geniusz autora. Film
zawiera niedostrzeganą być może głębię. Ukazuje nam jak jednym zdarzeniem można przegrać życie i jak w skutek jednej nieplanowanej decyzji możemy je odzyskać na nowo. Uzmysłowić można sobie jak mali jesteśmy z jednej strony i z drugiej jak wiele zależy od nas samych jeżeli czegoś naprawdę chcemy. Polecaam gorąco.

ocenił(a) serial na 8
Aniaania_579

W pełni popieram!

ocenił(a) serial na 9
res7777

Posiadam ten serial na DVD z lektorem polskim.
3 Płyty DVD.

ocenił(a) serial na 8
Gogetta2012

Szczęściara!:)

ocenił(a) serial na 10
Aniaania_579

Zgadzam się w 10000 % !!!! To mój mini serial z dzieciństwa razem z Tata go uwielbiamy i mieliśmy na video wszystkie części.....Kocham muzykę, aktorów, scenerię......dosłownie wszystko !!!! Właśnie skończyłam oglądać online po raz tysięczny może heh i bardzo mnie to dziwi i zaskakuje że nie jest tak popularny i znany i doceniany!!!! Gra aktorska była świetna i jak wspomniałam muzyka byla genialna zasługuje na Oskara!!! Najlepszy film /mini serial 20 wieku !!! Kocham !!!!❤❤❤❤❤❤❤❤

czarna0106

Gdzie można obejrzeć całość?

ocenił(a) serial na 10
Sylwia_Renal

W wersji ang movieland.to

ocenił(a) serial na 10
czarna0106

Obejrzałam parę dni temu dobra jakość 3 serwery do wyboru i oczywiście cudowny film ❤❤❤❤

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones