PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110938}

Jeśli nadejdzie jutro

If Tomorrow Comes
7,8 879
ocen
7,8 10 1 879
Jeśli nadejdzie jutro
powrót do forum serialu Jeśli nadejdzie jutro

no wlasnie skad!!!!!???

ocenił(a) serial na 10

skad go wytrzasnac tyle czasu juz szukam :(mam na vhs 4,5,6 czesc ale 1-3 udalo mi sie dorwac w wersju japonsko-rosyjskiej.....wydaje mi sie ze ten film byl/jest bardzo popularny i ze powinien gdzies byc dostepny w normalnej wersji:/ moze ktos zna jakis sposob???

użytkownik usunięty
czarna0106

Mam na video nagrane wszystkie odcinki z Jedynki (ale video w domu tylko jedno). Widziałem też kiedyś wydanie dvd w jakimś amerykańskim sklepie .

Zgraj to do avi i wrzuć na rs
wszyscy się ucieszą

witam

byłaby zainteresowana wykupem tego serialu od Pana
prosiłabym o informację czy jest to możliwe

ocenił(a) serial na 9
czarna0106

Mam wszystkie odcinki na VHS i teraz przegrywam na DVD. Mam też inne filmy na podstawie: powieści Sidneya Sheldona. Są super. Napisz do mnie, to postaram się je przegrać dla Ciebie.

Marguerite

Jestem tez zainteresowana tym autorem. Jakie filmy masz dostepne?

ocenił(a) serial na 9
jungehanna

Cześć ! Wróciłam z urlopu i mam czar na przegrywanie filmów. Jęśli jesteś zainteresowana, to wyslij mi na moją pocztę internetową Swój adres. Pozdrawiam. Marguerite

Marguerite

Witam,
Przeczytałem, że masz wszystkie odcinki filmu "Jeśli nadejdzie jutro", czy mógłbym Cie poprosic o to abyś przegrała mi je, oczywiście pokryję wszelkie koszty przegrania i wysyłki.
Bardzo Dziekuje. Ziutek.

Marguerite

Cześć
Przeczytałam Twoją informację z radością, jest to ulubiony serial mojej Mamy. Mam prośbę czy mogłabyś mi nagrać ten serial mój mail anna.dorociak@gmail.com
Pozdrawiam
Ania

Marguerite

Cześć jestem zainteresowany filmem mam całość ale w wersji po angielsku a wolał bym z lektorem. proszę o odpowiedz tomekrtomek@wp.pl

ocenił(a) serial na 10
Marguerite

Witam. Rowniez zalezy mi na tym serialu. Widze, ze minal prawie rok od dyskusji, jednak mam nadzieje, ze otrzymam odpowiedz:) Bardzo prosze o kontakt nana7j7@gmail.com.

Marguerite

Witam

Jestem zainteresowana serialem "Jeśli nadejdzie jutro" i być może jeszcze innymi (prosiłabym o listę).
Mój kontakt: iwona1301@gmail.com

pozdrawiam
Iwona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones