PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479091}

Jedenasta godzina

Eleventh Hour
7,4 1 728
ocen
7,4 10 1 1728
Jedenasta godzina
powrót do forum serialu Jedenasta godzina

02.06 / wtorek / godz. 21:45
1-szy odcinek

kamilo793

Jedno pytanie: warto oglądać?

ocenił(a) serial na 7
Utylizator

moim zdaniem dobry z poczatku nie bardzo mi sie podobał ale później naprawde mi się wkrecił;] szkoda ze skasowali serial;//

MastaBlasta

Pierwszy odcinek niezły, zobaczymy co będzie dalej....

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

Mi też się podobał:) Chociaż się nie spodziewałam:) Ale bardzo bardzo na plus, mam nadzieje że później tez będzie tak dobrze:) Główny bohater - bardzo fajny [hehe :D], jego asystentka - mniej:/

ocenił(a) serial na 7
Oslica

w pierwszym odcinku agentka Young faktycznie troche dziwna ale poźniej jak najbardziej ok:)

ocenił(a) serial na 6
MastaBlasta

I ja po pierwszym odcinku raczej zadowolony. Trochę chłodny w tonacji, ale przyzwoity. :)

ocenił(a) serial na 6
kamilo793

Przy okazji warto zwrócić uwagę na kolejność odcinków.
Według IMDB kolejność pierwszych sześciu epizodów wygląda następująco:
1."Resurrection", 2."Cardiac", 3."Agro", 4."Savant", 5."Containment", 6."Frozen"

TVN wyemitował je w kolejności:
1."Resurrection", 2."Agro", 3."Cardiac", 4."Savant", 5."Frozen", 6."Containment" (chociaż emisja jutro, a przypadki się zdarzają)

Przestawienie odcinków przy tym serialu akurat nie przeszkadza, więc problemu nie ma, ale taka ciekawostka sobie. :)

Khaosth

Też zauważyłem tą inną kolejność! Ale masz rację, w tym serialu nie widać różnicy w przestawieniu kolejności odcinków na początku serii. Potem miałoby to znaczenie (gdzieś tak po 7 odcinku).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones