PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479091}

Jedenasta godzina

Eleventh Hour
7,4 1 728
ocen
7,4 10 1 1728
Jedenasta godzina
powrót do forum serialu Jedenasta godzina

Slaby serial 3/10

ocenił(a) serial na 3

A jako sie nie smuce ze amerykanska stacja zrezygnowala z dalszej serii Bo dla mnie to serial ktory nie zaskakuje fakt cos nowego bo nie o policjantach nie o dzielny lekarzach o bogaty ludziach mieszkający w bogatych dzielnicach . Fakt trzeba cos nowego ale dla mnie kazdy odcinek byl taki sam niczym nie zaskawiał . Chyba wole filmy o lekarach dobryz ly glinach tam przynajmiej cos dzeje czasem bywaja odcinki slabe a czasem takie ze nie mozna oderwac oczu od ekranu . Ale w tym serialu wszystko bylo na jedno kopyta . Ogladalem ten serial dlatego gdyz dowiedzialem ze bedzie tylko jeden sezon mysle dam mu szanse i poswiece mu godz . A tak namarginesie to moja 285 oceniona pozycja na FILMWEB nie wiem czy malo czy duzo . Wracajac do sierialu dla mnie 3/10

kinoman85

Ja jestem w boilo chemie i dla mnie to najlepszy serial na świecie bo mozna sie czegos ciekawego nauczyc be z ksiazki

ocenił(a) serial na 3
Fenek

Od tego sa programy dokumentalne ktore sluchasz bardzej w skupueniu od serialu oczekujesz dobrego scenariusza . Dla mnie jest to wytlumaczenie.

ocenił(a) serial na 6
Fenek

Dlatego też chciałbym aby ten serial został lepiej zrealizowany. Nie podobało mi się to, że niemal wszystkie odcinki były do siebie podobne, ani zdjęcia, ani muzyka mnie nie przyciągały, a zbrodniarze byli trochę zbyt szybko ujawniani. Tematyka spraw ciekawa, ale same śledztwa mało zajmujące - ciekawe jak wypadają konkurenci, czyli "Fringe" i "Regenesis".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones