PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479091}

Jedenasta godzina

Eleventh Hour
7,4 1 728
ocen
7,4 10 1 1728
Jedenasta godzina
powrót do forum serialu Jedenasta godzina

dno

ocenił(a) serial na 1

nie rozumiem. Film kategorii D. Całe FBI to jedna kobieta i jej pomocnik z czasami pojawiający się w hotelu - żenada !!!

ocenił(a) serial na 7
jarek57

klasy D jak wiesz co to może Ty jestes ;] oni sa przydzieleni do tego rodzaju spraw i jak widac radza sobie sami wiec na ch*j inni tam. Zreszta informacje zdobywaja poprzez innych agentów ogladaj uważnie do nie bedziesz sie czepiał o byle gó*no.

ocenił(a) serial na 7
MastaBlasta

aaa i jeszcze cos osoba dajaca ocene 10 dla jakis tanczacych debili z HSM napada naprawde dobry serial. pff idz do swoich radosnych tanczacych dzieciaczkow

ocenił(a) serial na 8
jarek57

film jest niezły, owszem są mankamenty - czasem zbyt szybko akcja się kończy, no ale serial to nie więcej jak 60 min - ale w tym przypadku to
ok.60 min dobrej zabawy

oglądaj kolejne odcinki to zobaczysz, że to naprawdę dobry serial

użytkownik usunięty
grzess1919

Zgadzam się. Ogólnie serial kupy się trzyma i jest w miarę porządnie nakręcony. Dnerwuję mnie jedynie postać Marley Shelton- jej niezależność i pewność siebie, które wg mnie czasem są zbyt przerysowane.

No co wy, dobry serial. Inny niż to CSI , które jest strasznie zabawny. Był nawet taki odcinek w Monku ,w którym wyśmiano CSI. I 11 godzina jest w tym stylu co CSI ale bez tamtych wad. No i ten gosciu co gra głowną role , całkiem niezle mu to wychodzi .a CAruso jest załosny :D Wpiszcie sobie na YouTube CSI : Jim CArey , i zobaczcie jak go parodiuje :D.
Peace

MoRRs_Z_LaSu

A ja się zgodzę z założycielem tematu. Może nie użyję słowa dno,ale odradzam oglądania. Strasznie nie podoba mi się gra głównej bohaterki, wydaje mi się sztuczna, niczym z w11. A to bardzo mi przeszkadza w odbiorze. Do tego sama aktorka nie do końca pasuje mi do tej roli. Jest zbyt kobieca i pewna siebie jak na ten zawód. Bardziej aktorka niż agentka. Oglądając serial nie powinno się tego odczuwać.
Przepraszam jeśli kogoś tym uraziłam,ale takie jest moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones