PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791728}

Jedenastka

O11CE
8,6 361
ocen
8,6 10 1 361
Jedenastka
powrót do forum serialu Jedenastka

Jedenastka to naprawdę powiew świeżości, historia wciąga, a z bohaterami można się zżyć. Siedziałem po kilka godzin dziennie przed TV kiedy na DisneyXD leciał maraton. :) Czekam na kolejny sezon!

ocenił(a) serial na 8
Mergan27

Zgadzam się! Fajnie, że Disney wreszcie stworzył serial przeznaczony dla chłopaków. Fabuła nie nudzi, dużo się dzieje, a jeśli chodzi o postacie - widać, że są to ludzie z krwi i kości, a nie marionetki bez charakteru. Ponadto tytułowej drużynie ,,Jastrzębi'' naprawdę chce się kibicować, a to bynajmniej nie zawsze się zdarza. Jak wyjdzie drugi sezon, też na pewno go obejrzę. I w sumie nawet dobrze, że twórcy zrobili takie dosyć otwarte zakończenie ; )

SPOILER: Najbardziej ciekawi mnie, kiedy Lorenzo powie Gabo o ich prawdopodobnym pokrewieństwie, i jak ten drugi na to zareaguje. Bo jednak co innego mówić, że ,,jesteśmy jak bracia'', a co innego faktycznie nimi być.

Rafiki_07

Dodałem już brakujące odc. na Filmweba. Można oceniać :)

Mergan27

Mam pytanko wiesz może gdzie mogę oglądnąć ten serial jedenastka albo mógł/mogłaś by mi wysłać link do tego szukałam wszędzie i nie mogę znaleźć stanęłam na 31 odcinku

natalia292927

Na Disney XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones