PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218588}

Jednostka

The Unit
7,8 2 775
ocen
7,8 10 1 2775
Jednostka
powrót do forum serialu Jednostka

Obejrzałem Strike Back i dla mnie był rewelacyjny.
Mam pytanie:czy ten serial jest podobny,czy mu dorównuje?

ocenił(a) serial na 9
Corrolek

Też skończyłem oglądać Strike Back i szukałem czegoś podobnego. Powiem Ci że jest na poziomie :) Mi się bardzo podoba jak na razie.

Ludacris

Dziękuję za odpowiedź.Już straciłem nadzieję na konstruktywną opinię.

Corrolek

Strike Back nie stał przy The Unit
Serial oglądany przez operatorów

machiavellimind

Sorry nie zrozumiałem co miałeś na myśli
"Strike Back nie stał przy The Unit" -chciałeś powiedzieć,że nie umywa się do The Unit,czyli jest duuużo gorszy?
"Serial oglądany przez operatorów"-no tu kur,a już nic nie rozumiem,jakich operatorów-kamer,koparek,wtryskarek? I jeśli,to co to wg ciebie oznacza? Jestem operatorem bez kursu,może pójdę do pracy,tylko jeszcze nie wiem co umiem,może podpowiesz?

Corrolek

serial nie dla Ciebie jak nie rozumiesz prostych terminów
tak operatorzy koparek uwielbiają Unit:))))
SB nie jest zły ale to bardziej film - The Unit - życie
a operatorzy to komandosi bojowi w tym przypadku Delta Force
swoją drogą google nie boli

machiavellimind

Słuchaj Gimbusie.
Odejdź od kompa i weź się za lekcje bo inaczej do emerytury będziesz gadał "dziękuję,zapraszam ponownie"
Możesz też zamiast grać w Battlefielda odciągnąć innych gimbusów i zagrać w piłkę-dopiero by u ciebie na wsi zawałów dostali,że gówniarstwo lata po boisku.

Po pierwsze nie potrafisz złożyć składnie zdania,po drugie nie czujesz ironii.
Tak się składa,że byłem 1,5 roku w wojsku,w jednostkach specjalnych,a także na misji pokojowej ONZ. Nigdzie nikt nie używał słowa "operator"
To słowo amerykańskie,w Europie nieużywane.Dziennikarze czasami tak podają idąc na skróty.Ty natomiast łykasz wszystko co amerykańskie,obchodzisz pewnie też halloween i pieczesz indyka na amerykańskie święto dziękczynienia.
Dla porównania w serialu Walking Dead,zombiaków jedni tłumaczyli jako "sztywni",a inni jako "zimni"
Idąc tokiem twego myślenia,TWD,to serial dla sztywnych lub zimnych
goodbye matole

Corrolek

nie pomyliło ci się ze szkołą specjalną?:) to nie to samo
no ale fantazję masz, trzeba przyznać:))

ocenił(a) serial na 8
machiavellimind

może i fantazję, ale zero wyobraźni... tak, gość z jednostek specjalnych chwali się tym na forum filmwebu, a przy tym posługuje się słownictwem gimnazjalisty

amp_litude

No no, półtora roku w specjalsach. Z tego co zrozumiałem to kolega poszedł do specjalsów "z ulicy" (to akurat możliwe, zetka była np w 1PSK - dzisiejsze JWK) i od razu pojechał na misje ONZ. Czyli w półtora roku zdążył przejść zwykłą unitarkę, szkolenie bojowe, został wysłany na misje i jeszcze wrócił z niej... Nie no, ja tam o 3 dniowych misjach nie słyszałem, ale kto wie.

Corrolek

Co ty pierniczysz? I po co to wymyślać jakieś kłamstwa? Wystarczyło mu powiedzieć krótko, żeby spadał. Ty wolałeś zaś puścić bąka s służ bie w jednostkach specjalnych, i to 1,5 roku - buahahahahahahahahahahahahaha.

ocenił(a) serial na 8
Corrolek

Wg mnie Strike Back zdecydowanie lepszy.

ocenił(a) serial na 9
davvid8

Strike Back bardziej science fiction a to bardzo życiowe.

Ludacris

Wiesz może który to odcinek z galerii obraz 12 i 85

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones